Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi

Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi

Vodafone Yanımda BMW Çekilişi

Vodafone Yanımda Uygulaması BMW 118i Çekilişi. 29 Mart 2020 tarihine kadar Vodafone Yanımda uygulamasını indirip üye olduktan sonra Fırsatlar Dünyası alanında yer alan Hediye Çarkı'nı çevirmek çekilişe katılmak için yeterli. 15 Nisan 2020 tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda  5 kişi Yeni BMW 118i First Edition Sportline 2020 model otomobil, 25 kişi Vespa Primavera 50cc 2020 model motosiklet, 100 kişi Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu , 500 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu kazanma şansı yakalayacak.


Kampanya tarihleri içerisinde, Türkiye genelinde tüm GSM operatörleri aboneleri Vodafone Yanımda mobil uygulamasını Apple Store veya Google Play üzerinden indirip (ücretsiz) uygulamaya kayıt olup, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini girip Fırsatlar Dünyası alanından çarkı çevirip, Vodafone abonelerine çarkı çevirdikleri her hafta için 1, diğer operatör abonelerine ise kampanya süresince 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım Vodafone aboneleri için 8, diğer operatör aboneleri için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanyaya tüm GSM operatörleri bireysel aboneleri katılabilir.

Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

    Kampanya kapsamında çekiliş 3 Şubat– 29 Mart 2020 tarihleri arasında katılıma açıktır.
    Çekilişte; 5 kişi Yeni BMW 118i First Edition Sport line 2020 model otomobil, 25 kişi Vespa Primavera 50cc 2020 model motosiklet, 100 kişi Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu , 500 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu ikramiyesi kazanacaktır.
    Görsellerde ve reklamda belirltilen hediyeler temsilidir. Ürün renginde değişiklik olabilir.
    Bilgilerin doğru girilmemesi ve çekiliş sonrası kişiye ulaşılamama gibi durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
    Düzenleyici Kuruluş: Bu Çekiliş, Büyükdere Cad. No: 251 Maslak, 34398, Sarıyer/İSTANBUL adresinde mukim Vodafone Telekomünikasyon AŞ (“Vodafone”) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.01.2020 tarihli ve 58259698- 255.01.02-E.839 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
    Bu Çekilişe katıldığınız takdirde bu hüküm ve şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu Çekilişe nasıl katılacağınıza dair detayları içeren tüm bilgiler, hüküm ve şartların parçasını teşkil eder.
    Çekilişe Katılım Tarihleri: Çekilişe katılım, 03.02.2020 gecesi 00:01’de başlayıp 29.03.2020 akşamı 23:59’da sona erecektir. Bu tarih-saat aralığı dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.
    Çekilişe Katılım: Çekiliş Katılım tarihleri içerisinde, Türkiye genelinde tüm GSM operatörleri aboneleri Vodafone Yanımda mobil uygulamasını Apple Store veya Google Play üzerinden indirip (ücretsiz) uygulamaya kayıt olup, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini girip Fırsatlar Dünyası alanından çarkı çevirip, Vodafone abonelerine çarkı çevirdikleri her hafta için 1, diğer operatör abonelerine ise kampanya süresince 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım Vodafone aboneleri için 8, diğer operatör aboneleri için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanyaya tüm GSM operatörleri bireysel aboneleri katılabilir. Hattı kısıtlı veya aktif olmayan bireysel aboneler çekilişe katılamazlar. Kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Çekilişe katılım ücretsizdir. Vodafone ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promos. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Çalışanları, çalışanların birinci derece yakınları, 18 yaşından küçükler ve kurumsal aboneler çekilişe katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Vodafone müşterileri için hat sahibi/kullanıcıları, diğer operatör katılımcıları için sisteme girilen isim soy isim ve kullanıcısı oldukları telefon numarası bilgisi üzerinden şahsen katılım yapabilir. Başkası adına katılım sağlanamaz. Bilgilerin doğru girilmemesi ve çekiliş sonrası kişiye ulaşılamama gibi durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
    Çekilişin Gerçekleştirilmesi: Çekiliş, 15.04.2020 tarihinde, 11:00’de, Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. tarafından Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Araba ikramiyesi için 5 asil ve 10 yedek, motosiklet ikramiyesi için 25 asil ve 50 yedek, telefon ikramiyesi için 100 asil ve 100 yedek, kulaklık ikramiyesi için 500 asil ve 500 yedek talihli belirlenecektir.
    Kazananların Duyurulması: Kazananlar, 20.04.2020 tarihli Milliyet Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ödül kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
    Ödüller: Çekilişte 5 kişi 270.929,47 TL değerinde Yeni BMW 118i First Edition Sport line 2020 model otomobil, 25 kişi 22.950,00 TL değerinde Vespa Primavera 50cc 2020 model motosiklet, 100 kişi 7.299,00 TL değerinde Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu ve 500 kişi 1.099,00 TL değerinde Apple Airpods ve Şarj Kutusu ikramiyesi C2 General kazanacaktır. Kazanılan ödül devredilemez, nakde veya başka mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    Ödüller İçin Başvuru: Kazanan asiller, ödülün teslimi için en geç 05.05.2020 tarihine kadar, yedek kazananlar ise, en geç 20.05.2020 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promos. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ödüllerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Belirtilen tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan kazananlar, ödül haklarını kaybetmiş sayılırlar. Asil kazananların süresinde başvuru yapmamaları halinde, süresi içerisinde başvuru yapan yedek talihlilere sırasıyla ödül teslimi yapılacaktır..
    Ödüllerin Teslimi: Araba ve motosiklet ikramiyelerinin teslimi Vodafone Plaza önünde, telefon ve kulaklık ikramiyelerinin teslimi ise kazanan talihlilerin bildirecekleri adreslerine yapılacaktır.
    Katılım Bilgileri ve Güncelliği: Çekilişe katılanların ad, soyadı ve GSM numarası bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Kayıt bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı çekilişe katılanların sorumluluğundadır.
    Kişisel Verilerin İşlenmesi: Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların ad-soyadı, GSM No ve adres bilgilerinin işlenmesi gerekmekte olup bu bilgiler Vodafone, Ajans veya yetkilendirilmiş iş ortakları tarafından işlenecektir. Vodafone, veri sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgilerinizin mahremiyetine saygı göstermeyi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt eder. Kişisel verileriniz ile ilgili bilgi edinmek ve ilgili kişi başvurusu için Vodafone Gizlilik Politikasına (http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/gizlilik_politikasi.php) göz atabilirsiniz.
    Vergiler ve Yasal Yükümlülükler: KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler kazananlara aittir.
    Bilgi Edinme: Çekiliş ile ilgili ayrıntılı bilgi için, hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 Nolu Markera Kampanya Danışma Hattına veya www.vodafone.com.tr web sayfasına başvurulabilir.
    Uyuşmazlıkların Çözümü: Bu hüküm ve şartlar Türk Kanunlarına tabi olup doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.
    Çekilişten bağımsız olarak hediye çarkının çevrilmesi üzerinden verilecek hediyeler için Hediye Çarkı Kampanyası Kullanım Koşulları’na bakınız.

Önemli Bilgiler

03-02-2020

29-03-2020

15-04-2020

20-04-2020

Bedava

3.207.795 ₺

630

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı