Survivor 2021 Ada Konseyi - 11 Ocak

Survivor 2021 Ada Konseyi - 11 Ocak

Survivor 2021 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2021 Ada Konseyinde Neler Yaşandı? Survivor’da 2. Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Ada Konseyi 11 Ocak Survivor

11 Ocak 2021 Pazartesi günü Survivor üçüncü bölümünde kıran kırana geçen  mücadelenin ardından dokunulmazlık oyununu ikinci kez kaybeden Gönüllüler takımı bu gece bir isim daha yazmak zorunda kaldı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler kimin adını eleme adayı olarak yazdı? Survivor 2021’de ikinci eleme adayı kim oldu?

İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?
Ada Konseyinde Acun Ilıcan’ın Reşat’a Kırmızı Alarm olarak nitelendirdiği ayağındaki tarak kemiğinin iyileşmesinin zor bir kırık olduğu, bu yüzden Metin Kuş’un incelemesi sonucu diskalifiye olup olmayacağını iletmesi, gönüllüler takımını çok üzdü. Daha sonra Gönüllüler eleme potasına gidecek ikinci yarışmacıyı belirlemek için  oy kullandı. Gönüllü yarışmacıların yazdığı isimler sonucunda Hanzade ve Dora’nın isimleri çıktı. Çekişmenin doruk yaptığı oylama sonucu ikinci eleme adayı olacak isim son oyla belli oldu. Oylamayı 6 - 5 kaybeden Dora ikinci eleme adayı oldu. Salı günü yapılacak Ada konseyinde SMS birinci olacak yarışmacı tarafından son eleme adayının ismi belli olacak ve üç eleme adayı içinden bri kişi Survivor 2021’e veda edecek.

Survivor 2021 Ödül Oyunu 3. Bölüm Detayları

2. Dokunulmaz Oyunu Detayları;

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı