Survivor 2021 Ada Konseyi - 9 Ocak

Survivor 2021 Ada Konseyi - 9 Ocak

Survivor 2021 Gönüllülerden Ünlülere Kim Geçti?

Survivor 2021 Ada Konseyinde Neler Yaşandı? Gönüllülerden Ünlülere Hangi Kim Geçti? Survivor 2021 ilk Ada Konseyinde ilk oylama sonucu ne oldu? İlk gün, ilk bölüm, ilk Ada Konseyi 9 Ocak Survivor 2021

 

Survivor 2021 İlk Ada Konseyinde Neler Yaşandı?
Survivor 2021’in ilk Ada Konseyinde sezonun ilk süprizi Gönüllüler takımından 1 kadın yarışmacının Ünlüler takımına geçmesiydi. Peki, bu yarışmacı adayı kim? Bu sezon bir başka sürpriz ise takım kaptanlığı. Takım kaptanlığının özelliği ise kadroda herhangi bir anlaşmazlık, olumsuzluk, takım kararı çıkmazsa, eşitlik olursa, uyumsuzluk olursa son sözü takım kaptanının söylemesi. Kaptanlık seçimi her hafta başı oylamayla takımlar arası oylama ile gerçekleşecek.

Gönüllerin oylaması sonrası bir yarışmacı ünlüler takımına geçti. İlk Ada Konseyinin ilk oylaması yazılı oylama yerine sözlü oylama ile yapıldı. Gönüllü yarışmacılar oturdukları yerden Ünlüler takımına gitmesini istedikleri ismi önce sebep belirterek söyledi.

Survivor 2021’de Gönüllülerden Ünlülere Kim Geçti?
Geceninin sözlü oylama sonucu Ünlüler Takımına gidecek isim Gönüllülerden altı ismin  İlayda Şeker adını söylemesi ile belli oldu. İlayda ilk ada konseyinden sonra kırmızı bandanayı takarak ünlüler takımına geçti.

İlk Ada Konseyinden Sonra Yeni Ünlüler ve Gönüllüler Kadrosu
Gönüllüler Takımı;
Aleyna, Ayşe, Emin, Hanzade, Sancakay, Sena, Steven, Sultan Reşat, Uğurtan, Yiğit ve Yunus Emre

Ünlüler Takımı;
Barış Özbek, Batuhan Karacakaya, Cemal Hünal, Çağrı Atakan, Hayrettin, İsmail Balaban, Melis Sezer, Merve Aydın, Meryem Kasap, Öykü Çelik ve İlayda

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı