Survivor Ada Konseyi 1 Mayıs

Survivor Ada Konseyi 1 Mayıs

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de 1 Mayıs 81.Bölüm Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımının ada konseyine geldi. Birinci dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Acun Ilıcalı oylamayı başlatarak yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam birinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Ünlüler takımı konseyde isim yazacaklarından dolayı oldukça gergindi. Acun Ilıcalı “Ünlüler takımının eksilmesi bize başka tedbirler almamıza sebep olacak.”  “Ayrıca Batuhan’ın senin hakkında söylediği sözler seni etkiliyor. Bunun nedeni ne?” dediğinde, Melis’in açıklamasında “Her ne kadar karşılıklı sorunu çözsek de Batuhan maalesef bunu yerine getirmiyor. Tüm derdim bu.” dedi. Batuhan savunmasında ise “Melis’e son derece güveniyorum. Ama maalesef bir türlü anlaşamıyoruz.” dedi. İsmail Balaban’ın iletişim oyununda yaşadığı nahoş durumdan sonra herkesin merak ettiği “Acaba ne olacak?” sorusu, herkes tarafından merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı İsmail’e “Nişanlın Gamze beni aradı. Olayın belirsizliği, Gamze ve ailesi üzerinde bir baskı yarattı. Tabii ki anneni dinledin, diğer tarafta da genç bir kız, daha da ötesi nişanlın. Açıkçası, o kızında konuşma ya hakkı yok mu?  Zor durumdayım Acun Abi. Kendimi ifade etmek istiyorum diyen bir nişanlın var. Ayrıca ikiz kardeşin de aradı beni. O da nişanlınla konuşmanı istedi. Hem fikirsek ben sana Gamze ile konuşma hakkını vereceğim” dedi. İsmail de “Ben biraz düşünebiliriyim abi” dedikten kısa süre sonra nişanlısı Gamze ile görüşme talebinde bulundu. Acun Ilıcalı da bu isteği geri çevirmeyerek, görüşmenin yarın gerçekleşebileceğini açıkladı.

Ada konseyinde Ünlüler takımının oylamasına geçildi. Oylama sonucunda üç oy alan Sergen haftanın birinci eleme adayı oldu. Haftanın birinci Eleme adayı Ünlüler Takımından Sergen oldu.

1 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
1 MAYIS SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı