Survivor Ada Konseyi 10 Haziran 2021

Survivor Ada Konseyi 10 Haziran 2021

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da 2. Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Söylendi? Survivor 2021’de 10 Haziran, 116. Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası yarışmacılar ada konseyinde toplandı. Acun Ilıcalı ada konseyine yarışmacılara Yunan yarışmacılarla Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından yaptığı "Kim Ülkesini Daha İyi Tanıyor?" yarışmasını 5-1 kaybetmesinden dolayı sitemiyle başladı. Daha sonra yarışmacılara söz verdi.

10 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

9 Haziran Çarşamba akşamı dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmış ve Batuhan'ı eleme potasına göndermişti. Bu akşam yayınlanan 116. bölümde oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu Berkay kazandı ve ada konseyinde ikinci eleme adayını söyleme hakkını elde etti.

Acun Ilıcalı yarışmacıları dinledikten sonra Berkay'a önce sebebini sonra haftanın ikinci eleme adayı olarak kimi aday gösterdiğini sordu. Berkay "Artık bireysel hissediyorum. Takım olarak güzel şeyler yaşadık ancak artık bireysele döndük" diyerek Aleyna'nın adını söyledi.

Haftanın İlk Eleme Adayı Aleyna Oldu.

10 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı