Survivor Ada Konseyi 10 Nisan

Survivor Ada Konseyi 10 Nisan

Survivor Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 10 Nisan 66. Bölümde Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı için SMS oylamasını başlatan Acun Ilıcalı yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 2021’de 14. haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam birinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Bu akşamki konseyde iki takımın, adada yaşadıkları problemler konseyde de devam etti. Başrollerin değişmediği, ama senaryosun aynı olduğu geceye Ünlüler ve Gönüllüler takımının tartışması gene geceye damgasını vurdu. Poyraz’ın sakatlığı ile ilgili konuşma sırasında, Hanzade’nin Poyraz için yaptığı açıklamada döktüğü gözyaşı ile ilgili yaşanan drama izlemeye değerdi. Ada konseyinde görünen tek şey Gönüllüler takımının resmen iki guruba ayrıldığıydı. Dora, Poyraz, Ayşe, Berkay, Reşat bir grup, diğer tarafta ise 2 Aleyna. Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu. Her iki gurup ta eteklerindeki taşları konseyde döktüler. Daha sonra oylamaya geçildi. Oylama sonucunda 4 oy alan Aleyna Çalışkan haftanın birinci eleme adayı oldu. Eleme adayı Gönüllüler Takımından Aleyna Çalışkan oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı