Survivor Ada Konseyi 11 Nisan

Survivor Ada Konseyi 11 Nisan

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de Aleyna Çalışkan'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 11 Nisan 67. Bölümde 2. Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanan Ünlüler takımı oldu ve ada konseyini rahat geçirdi. Acun Ilıcalı yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam ikinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. 10 Nisan Cumartesi akşamı yapılan ada konseyinde Gönüllüler takımı, dört oy alan Aleyna Çalışkan’ın adını yazarak eleme potasına göndermişlerdi. Bu akşamki konseyde iki takımın, adada yaşadıkları problemler maalesef konseyde de devam etti. İplerin tamamen koptuğu bariz bir şekilde görünen Gönüllüler takımı, adada Aleyna Kalaycıoğlu ile Ayşe arasındaki geçen tartışma adeta bunun kanıtı oldu. Kokonat yüzünden başlayan tartışma büyüyerek Aleyna’nın Ayşe’ye “Kusura bakma senin de neler yediğini herkes çok iyi biliyor.” demesine karşılık Ayşe’nin de “Ben en azından ceza yememişim bak.” demesine kadar vardı. Eteklerindeki taşların dökülmesi ile her şeyin gün ışığına çıkması, ekranları başında bulunan izleyicilerin açısından da çok büyük önem taşımış oldu. Tüm bu yaşananların Survivor 2021, yarışmacıları açısından olumlu ya da olumsuz nasıl bir etki yaratacağını Salı akşamı yapılacak olan ada konseyindeki SMS oyları belirleyecek. Konsey öncesi, konsey sonrası adaya giderken, parkurda, oyun sonrasında bir türlü bitmek bilmeyen çocuksu kavgaları, hem konseyin uzamasına, hem de ekranları başındaki seyircileri artık tedirgin etmeye başladı. Dikkat çeken diğer bir konu ise Gönüllüler takımından Dora, Reşat, Berkay ve Poyraz’ın kendilerine ayrı bir baraka yapması oldu. Dün akşam başlayan Poyraz ve Batuhan arasındaki tartışma bugünkü konseyde de devam etti. Batuhan Poyraz’a “Sen benim garanti sayımsın” demesinden sonra Acun Ilıcalı bu iki yarışmacı arasındaki istatistiği Instagram hesabından paylaştı. Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Poyraz ve Batuhan’ın bu güne kadar 35 maçta karşı karşıya geldiği, Poyraz’ın 35 maçın 19’unu kazanmış ve %54 başarıya karşılık Batuhan’ın ise 35 maçın 16’sını kazanmış % 46’lık bir başarıya sahip olduğu ortaya çıkmış oldu. Daha sonra oylamaya geçildi. Oylama sonucunda beş oy alan Hanzade haftanın ikinci eleme adayı oldu. Eleme adayı Gönüllüler Takımından Hanzade oldu.

11 NİSAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
11 NİSAN SURVIVOR PERFORMANS SEMBOL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı