Survivor Ada Konseyi 12 Haziran

Survivor Ada Konseyi 12 Haziran

Survivor'da 3. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor’da 7 Haziran 2021 Kimin Adı Söylendi? Survivor 2021 117. Bölümde 3. Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor'da sona yaklaşırken bireysel dokunulmazlık oyunları büyük mücadelelere sahne oldu. Çarşamba akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmış ve Batuhan'ı eleme potasına göndermişti. Perşembe akşamı oynanan 2. dokunulmazlık oyununu Berkay kazanmış ve Aleyna'yı eleme potasına göndermişti. Bugün oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu da Berkay kazandı. Acun Ilıcalı SMS oylamasını başlatmadan önce Berkay'a kimi son eleme adayı olarak seçtiğini sordu. Berkay haftanın son eleme adayı olarak Ayşe'nin adını söyledi. Acun Ilıcalı eleme adayı olan Ayşe'ye sözü verdikten sonra SMS oylamasını başlattı. Daha sonra ilk olarak eleme adayı olan yarışmacılara kendilerini ifade etmesi için söz verdi. Eleme adaylarından sonra diğer yarışmacıları dinledi.

Acun Iılıcalı yarışmacıları dinledikten sonra yarışmacılara güzel haberler verdi. İlk olarak yarın Yunan yarışmacılar ile bir kez daha ödül oyunu oynayacağını ve ödülün Bahamalar olduğunu, Bahamalarda iki adaya gideceklerini, ilk adada dünyanın en iyi DJ'lerinin Survivor yarışmacıları için parti vereceğini, ikinci adada ise dünyanın en iyi otellerinden birinde kalacaklarını açıkladı.
İkinci haber olarak "Korkuluk Ödülü"'nü kimin kazandığını açıkladı? "Korkuluk Ödülü"'nü %52.5 oy ile Mavi takım kazandı ve Chesscake ödülünün sahibi oldu.

24. Haftanın Üçüncü Eleme Adayı Ayşe Oldu.

12 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı