Survivor Ada Konseyi 13 Mart

Survivor Ada Konseyi 13 Mart

Survivor Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 13 Mart 2021 46. Bölüm Survivor’da Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Tv8 ekranlarının en çok izlenen programı Survivor 2021’de bu gece dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Ada konseyinde neler yaşandı?

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
13 Mart 2021 Cumartesi günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları ilk eleme adayını belirlemek için konseye geldi. Bir hayli gergin geçen konseyde Gönüllüler takımından Aleyna ve Ayşe’nin Hanzade ile ilgili fikirleri ve Aleyna Çalışkan’ın 3Y’nin ne anlama geldiği ilgili yaptığı açıklama, Ünlüler takımından Batuhan’ın takım kaptanlığı ile ilgili sitem dolu sözleri keyifle izlendi. Aleyna Çalışkan 3Y’nin açılımını “yalancı, yüzsüz, yalaka” olduğunu ve Hanzade için yaptığı, bu açıklamanın takımda bulunan diğer kızların Hanzade’ye karşı tavır aldıklarını açığa çıkmış oldu. Takım içinde bölünmelerin gözlemlendiği ada konseyinde birleşme öncesi takımları ne kadar etkileyeceği merak konusu oldu. Cadı kazanına dönüşen Gönüllüler takımının eleme adayı çıkaracak olmasından dolayı Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Acun Ilıcalı’nın birleşme partisi ile ilgili açıklaması geceye damgasını vurdu. Birleşme partisinden bir gün önce dünyaca ünlü bir sanatçı yarışmacılara konser verecek olması. Ayrıca birleşme partisinde Yunan ve Rumen yarışmacıların da olacağı ve son olarak geçen senenin şampiyonu Cemalcan’ın Ünlüler ve Gönüllüler takımları için parti verecek olması gecenin süprizleri oldu.

Daha sonra Gönüllüler takımı bu haftanın birinci eleme adayını belirmek üzere oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda 6 oy Aleyna Çalışkan ve 4 oy Hanzade aldı. Birinci Eleme Adayı 6 Oyla Gönüllüler Takımından Aleyna Çalışkan Oldu.

13 MART 2021 SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
13 MART 2021 SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı