Survivor Ada Konseyi 13 Şubat

Survivor Ada Konseyi 13 Şubat

Survivor Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? 13 Şubat 2021 26. Bölüm Survivor’da Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


 

13 Şubat 2021 cumartesi günü 26.Bölümde kıran kırana geçen mücadelenin sonucunda dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı Ada Konseyini rahat geçirdi. Bu akşamki ada konseyinde Ünlüler takımı isim yazmak zorunda kaldı. Ada konseyinde neler yaşandı?

 Acun Ilıcalı Ünlülere yeni gelen yarışmacı Yiğit’in ilk haftasını doldurmadığı için yazılamayacağını açıkladı. Bir diğer açıklama ise Ünlüler takımının erkeklerde 8, kadınlarda 5 olması dolayısı ile Ünlüler takımının eleme adayı olarak kadın yarışmacı yazamayacak olmasıydı. Son açıklama oyuncuların Acunun Medya ile Futbol, Voleybol, Basketbol oyununu istemeleri Acun Ilıcalı’nın gözünü korkuttu. İlk olarak 15 gün sonra Voleybolla bir sürprizin olacağı açıklaması her iki takımıda çok sevindirdi.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
13 Şubat 2021 Cumartesi günü Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımı ilk eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Ünlüler takımının eleme adayı çıkaracak olmasından dolayı Gönüllüler Takımı ada konseyini rahat geçirdi. Survivor 2021 Ünlüler takımının ilk eleme adayını sadece erkek yarışmacılar içerisinden çıkaracak olması yarışmacıları huzursuz etti. Survivor 2021 ada konseyin de Ünlülerin oylaması sonucunda 7 oy Doğan, 3 oy Çağrı ve 1 oy Sergen aldı. Birinci gitme adayı oy çokluğu ve 7 oyla Doğan oldu. Birinci Eleme Adayı Ünlüler Takımından Doğan Oldu.

13 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
13 ŞUBAT SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı