Survivor Ada Konseyi 14 Haziran

Survivor Ada Konseyi 14 Haziran

Survivor Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da İlk Eleme Adayı Kim Oldu? 14 Haziran Survivor 2021’de Kimin Adı Söylendi? Survivor 119. Bölümde İlk Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

Survivor 14 Haziran 119. bölümde oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu İsmail Balaban kazandı. Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak yarışmacılardan bilgi aldı. İlk olarak Kırmızı takımdan kazandıkları ödül ve Survivor Meksika yarışmacıları ile yaşadıkları parti hakkında görüşlerini aldı.

Daha sonra Acun Ilıcalı bu hafta oynanacak performans (sembol) final oyunu hakkında bilgi verdi. Sembol finalini kazanacak yarışmacı yarı finaldeki 4 koltuktan birisini kazanma şansını yakalayacak. Kazanan yarışmacı direk olarak yarı finali garantilemiş olacak.

Acun Ilıcalı 26. haftanın ilk eleme adayını öğrenmek için İsmail Balaban'a sözü verdi. İsmail Balaban "Vaktim vardı, çok düşündüm ve bir karara vardım. Kimse ile aramda bir problemim yok, buna dayalı bir kişi söylemeyeceğim. Karşı takımdan bir isim söyleyeceğim." diyerek Dora'yı haftanın ilk gitme adayı olarak seçti.

Haftanın Birinci Eleme Adayı Dora Oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı