Survivor Ada Konseyi 14 Mart

Survivor Ada Konseyi 14 Mart

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? 14 Mart 2021 47. Bölüm Survivor’da Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?
 

Tv8 ve ekranların en çok izlenen programı Survivor 2021 kıran kırana geçen mücadelelerin ardından ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanan Ünlüler takımı Ada Konseyinde geceyi rahat geçirdi. Ada konseyinde neler yaşandı?

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
14 Mart 2021 Pazar günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları ikinci eleme adayını belirlemek için konseye geldi. Ünlüler takımından Batuhan ve İsmail arasında geçen kaptanlık tartışması ikilinin arasında kıskançlık mı var acaba dedirtti. Konseyde oylama 8 kişi arasında geçti. Aleyna ve Steven Perşembe günü oynanan sembol oyununu kazanarak 2 haftalık dokunulmazlık hakkı kazanmıştı. Acun Ilıcalı tüm bu konuşmaların dışına çıkarak Birleşme Partisi öncesi oynanacak oyunlar için 2 iyi haber verdi. Acun Medya olarak Aleyna ve Ayşe’ye voleybol maçı teklif etti. “İstediğiniz kişi seçin bize de sizden istediğiniz birini verin” dedi. Bunun üzerine Aleyna ve Ayşe takımlarına Berkay’ı aldı. Acun Medya’ya ise Hanzade’yi verdiler. İkinci güzel haber ise ayak tenis maçı için geçen senenin yarışmacılarından Sercan ve Ardahan’ı Survivor 2021 takımına teklif etti Daha sonra Gönüllüler takımı oylamaya geçti. Dünkü ada konseyinde Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan eleme adayı olmuştu. Bu gece yapılan oylamada ise Hanzade 5 oy aldı. İkinci Eleme Adayı Gönüllüler Takımından Hanzade oldu.

14 MART SURVIVOR BİL BAKALIM
14 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı