Survivor Ada Konseyi 14 Şubat

Survivor Ada Konseyi 14 Şubat

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? 14 Şubat 2021 27. Bölüm Survivor’da İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

 

14 Şubat 2021 Pazar gecesi 27. bölümde dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Birinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı ve Ünlüler takımı Doğan’ı birinci eleme adayı çıkarmıştı. Bu akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı 10-8’lik skorla kazandı ve bu akşamda Ada Konseyini rahat geçirdi. Bu akşamki ada konseyinde Ünlüler takımı bu hafta  ikinci defa isim yazmak zorunda kaldı. Ada konseyinde neler yaşandı?

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
14 Şubat 2021 Pazar günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımı ikinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Eleme adayının Ünlüler takımından çıkacak olmasından dolayı Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Ünlüler takımında erkek yarışmacı sayısı kadın yarşmacı sayısından 3 fazla olduğu için Ünlüler takımında bu hafta erkek elemesi gerçeklecek. Dün akşam yapılan ada konseyinde Ünlüler takımının ilk eleme adayı Doğan olmuştu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda Ünlüler takımında oy dağılımı 2 oy Sergen, 4 oy Hayrettin ve 6 oy Çağrı şeklinde gerçekleşti. Bu sonuca göre ikinci gitme adayı 6 oy ile Çağrı oldu. Haftanın İkinci Eleme Adayı Ünlüler Takımından Çağrı Oldu.

14 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı