Survivor Ada Konseyi 17 Nisan

Survivor Ada Konseyi 17 Nisan

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da İlk Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 17 Nisan 71. Bölüm Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için SMS oylamasını başlatan Acun Ilıcalı yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam birinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Bu akşamki konseyde Gönüllüler takımının adada yaşadıkları problemler konseyde de devam etti. Başrollerinin değişmediği, ama senaryosun aynı olduğu geceye Gönüllüler takımından Dora’nın Steven ve diğer takım arkadaşları ile tartışması gene geceye damgasını vurdu. Gönüllüler takımı için bu akşamki konseyin “erkek konseyi” olduğu için Gönüllüler takımında nasıl bir strateji oluşacağı, Poyraz, Reşat, Ayşe, Berkay ve Dora ittifakına karşılık, Steven, Aleyna, Aleyna Çalışkan’ın nasıl bir savunma yapacakları merak konusu oldu. Steven’ın Dora için yaptığı açıklamalar Steven’a bu zamana kadar kaybettiği oyları muhtemelen geri kazandırdı. Konuya Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe’nin de katılarak Steven’nın haklı olduğuna dair sözleri Dora’yı oldukça zor duruma soktu. Acun Ilıcalı takımlar hakkında aldığı bilgilerden sonra oylamaya geçti. Oylama sonucunda 4 oy alan Dora haftanın birinci eleme adayı oldu. Haftanın Birinci Eleme Adayı Gönüllüler Takımından Dora oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı