Survivor Ada Konseyi 18 Nisan

Survivor Ada Konseyi 18 Nisan

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de Dora’dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 18 Nisan 72. Bölümde 2. Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021’de dün ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Dora’nın adını yazmıştı. Bugün oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ise kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi.  Acun Ilıcalı ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için SMS oylamasını başlatarak yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımları bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunundan sonra 2. eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Ünlüler takımı konseyde isim yazacak olması sebebiyle oldukça gergindi. Oyun sonrası adaya dönen Ünlüler takımında Batuhan ve Melis arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Batuhan’ın Melis’in kaptanlığını sorgulaması ise tartışmanın en ilginç yanıydı. Konseyde de devam eden tartışmada Batuhan’ın “Söylediğim sözün sadece şaka olduğunu maalesef Melis’e anlatamadım. Melis sen bu takımın en önemli oyuncususun. Senden özür dilerim.” dileyerek olayı tatlıya bağladı.
Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde takımlara verilen kıyafet görevini kazanan takımı açıkladı. Hanzade’nin aldığı %36 oy karşısında, %63 oy alarak kazanan İlayda ve Ünlüler takımı havuçlu kekin sahibi oldu. Ünlüler takımının oylamasına geçildi. Dün akşamki ada konseyinde Gönüllüler takımından Dora, 4 oy alarak birinci gitme adayı olmuştu.  Yapılan oylama sonucunda 3 oy alan İlayda haftanın ikinci eleme adayı oldu. Haftanın 2. Eleme Adayı Ünlüler Takımından İlayda oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı