Survivor Ada Konseyi 2 Mayıs

Survivor Ada Konseyi 2 Mayıs

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de Sergen’den Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 2 Mayıs 82.Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021’de ada konseyi 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Acun Ilıcalı Ünlülerden takım hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam ikinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Ünlüler takımı konseyde ikinci defa isim yazacakları için oldukça gerginlerdi. Sandalye yarışmasını kazanan takımın açıklandığı konseyde ipi göğüsleyen takım Ünlüler takımı oldu. Böylece İsmail’inde ödül cezası bitmiş oldu. Batuhan’ın dün akşam takım arkadaşı Melis hakkında yaptığı konuşmada “Senden performans beklerim arkadaş. Yoksa senin adın yazılır, gidersin buralardan. Dört aydır benim sayemde burada kaldın.” gibi sarf ettiği özgüvenli sözler çok komikti. Dün akşam istatistiklere bakıldığında, Melis üçte bir oyun kazanmış. Batuhan ise üç de iki oyun kazanmış. Arada çok da bir fark yoktu.  Oyuna çıksa da çıkmasa da sürekli gündemden düşmeyen Gönüllüler takımından Dora’ya da laf atması, çok enteresandı. Belli ki Batuhan’ın bundan sonra özgüven dolu açıklamalarına şahit olacağız gibi görünüyor. Adada yapılan konuşmada Batuhan’ın “Sakın beni yazmayın. Ben bu kadar çabalıyorum, istemiyorum beni yazmanızı.” demesine karşılık Merve’nin Batuhan hakkında söylediği sözler yenilir yutulur gibi değildi. Batuhan’ın konseyde yaptığı oylama stratejisini pek anlamamış olsak da dakikalarca Batuhan’ı dinledik. Batuhan ve Merve arasındaki tartışma en üst perdeden devam ederken Acun Ilıcalı Batuhan’a “Böyle gidersen seni konseyin dışına alacam” dedi ve Batuhan’ı az da olsa sakinleştirdi.

Gecenin sürprizi ise İsmail’in nişanlısı Gamze ile olan telefon görüşmesi oldu. Gamze’nin “Ben senin bırakıp gittiğin Gamze’yim. Sen yemek yemiyordun bende yemiyordum. Seninle yatıp seninle kalkıyorum. Tamamen yanlış anlaşılmadan ötürü bu olanlar. Seni çok seviyorum kendine iyi bak.” dese de İsmail hiç de tatminkâr olmamış gibi gözüktü ve “Ben döndüğüm zaman bu konuyu açıklığa kavuşturabileceğiz” diyerek konuyu kapattı. Her iki takım yarışmacılardan Batuhan, Dora, Poyraz, Ayşe, Aleyna Kalaycıoğlu’nun strateji planları, adaların birleşme arifesinde Ünlüler ve Gönüllüler takımlarını nasıl etkileyecek merak konusu oldu. Daha sonra ada konseyinde oylamaya geçildi. Instagramda yapılan canlı yayında Acun Ilıcalı “Eğer bir kadın elenecek olursa, takımlar değişecek.” açıklaması yaptı. Dün akşam Ünlüler takımından, Sergen üç oy alarak birinci eleme adayı olmuştu. Bu akşam yapılan oylama sonucunda üç oy alan Merve haftanın ikinci eleme adayı oldu. İkinci Eleme Adayı Ünlüler Takımından Merve Oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı