Survivor Ada Konseyi 20 Haziran 2021

Survivor Ada Konseyi 20 Haziran 2021

Survivor Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

SON DAKİKA!!! Survivor’da 2. Eleme Adayı Kim Oldu? 20 Haziran Survivor 2021’de Kimin Adı Söylendi? Survivor’da 124. Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı? Haftanın İkinci Eleme Adayı Poyraz Oldu.


Survivor'da son beşe kalan yarışmacılar ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası ada konseyine geldi. Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bugün oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu ve Acun Medya'dan 3 gönüllü ile yaptığı güreş müsabakalarını kazanan İsmail Balaban'ı tebrik ederek düşüncelerini sordu. Bugün oynanan dokunulmazlık oyununun final oyununda Aleyna'yı yenerek dokunulmazlık kolyesinin sahibi olmuştu. Daha sonra son 3 oyunda finale kalmayı başaran Aleyna'ya söz verdi. Aleyna'dan sonra Berkay, Ayşe ve Poyraz'ı da dinledi.

 

Dün akşam oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Aleyna kazanmış ve Ayşe'yi eleme potasına göndermişti. Bugün söylenecek isimden sonra yarın oynanacak dokunulmazlık oyunu tam bir final havasında geçecek. Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyununun ikincisini kazanan İsmail Balaban'a kimi aday gösterdiğini sordu. İsmail Balaban "Buradaki herkes final koltuğunu hakediyor. Zaten çok şansım yok. 3 isim kaldı seçenek olarak. İçimden gelen ismi söyleyeceğim. Kendi takım arkadaşlarımı söylemek istemiyorum. Karşı takımda da 1 seçenek var." diyerek Poyraz'ı haftanın ikinci eleme adayı olarak potaya gönderdi.

Haftanın İkinci Eleme Adayı Poyraz Oldu.

20 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı