Survivor Ada Konseyi 20 Mart

Survivor Ada Konseyi 20 Mart

Survivor Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 20 Mart 2021 51. Bölüm Survivor’da Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadeleler sonucunda kazanan Gönüllüler takımı ada konseyinde televizyonları başındaki izleyiciler gibi Ünlüler takımını izledi. Ada konseyinde neler yaşandı?

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
20 Mart Cumartesi günü ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ilk eleme adayını belirlemek için konseye geldi. Ada konseyinde Gonca’nın Çağrı ile ilgili konuşması çok ilginçti. “Çağrı’nın ciddi bir öfke kontrolü var.” demesi ve takım arkadaşlarını şahit göstermesi geceye damgasını vurdu. Çağrı’nın savunmasında “annemin üzerine yemin ederim ki üzerime komple kuruluyor, üzerime iftira atılması beni çok üzüyor.” demesi üzerine Öykü araya girerek “Gonca’nın hassas bir noktası var. Diğer arkadaşlarımızla da buna benzer durumları oldu. Hassas bir yapıya sahip” dedikten sonra Ünlüler takımının Gonca ile ilgili çok ciddi bir problem yaşadıkları belli oldu. Acun Ilıcalı son sözü takım kaptanı Batuhan’a vererek “Çağrı’nın adada öfke kontrol problemi var mı?” dediğinde çelişkili cevaplar geldi. Acun Ilıcalı’nın tüm bu konuşmalara karşılık yaptığı değerlendirmede Gonca’ya “takım içerisinde 7 kişiyle problemin olmuş. Haksız değilsin muhakkak. Sen hassas ve kırılgansın. Konuyu daha fazla ileriye taşımamalısın. Peki, bu kadar hassassan neden yasak olduğu halde dışarıdan bilgiyi içeriye verdin?” dedi.
Daha sonra Acun Ilıcalı Gönüllüler takımından Aleyna ve Ayşe’ye voleybol maçı için yeni bir teklif yaptı. “Ben ve sizin seçtiğiniz bir kişiye karşı siz ikiniz” dediği anda Aleyna ve Ayşe hemen “Ünlüler takımından olursa İlayda’yı alın” dedi. Buna göre Acun Ilıcalı ve İlayda, Aleyna ve Ayşe ikilisiyle bir kez daha voleybol maçı oynanacak olması yarışmacıları heyecanlandırdı. Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından duyurduğu diğer bir sürprizi ise dünyaca ünlü Jason Derulo Survivor birleşme partisinde yer alacak olması oldu. Acun Ilıcalı şarkıları ortalama 100 milyondan fazla dinlenen şarkıcının adını yarınki ada konseyinde açıklayacak.
Sonrasında Ünlüler takımı bu haftanın birinci eleme adayını belirlemek üzere oylamaya geçti. Yapılan oylama sonucunda 5 oy alan Gonca birinci eleme adayı oldu. Birinci Eleme Adayı Ünlüler Takımından 5 oyla Gonca oldu.

20 MART SURVIVOR MARKET OYUNU
20 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı