Survivor Ada Konseyi 21 Mart

Survivor Ada Konseyi 21 Mart

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? 21 Mart 2021 52. Bölüm Survivor’da Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Gonca'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

 

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2021’de dün dokunulmazlık oyununu kazandığı için ada konseyini rahat geçiren Gönüllüler takımı bugün oynanan dokunulmazlık oyununu kaybettiği için ada konseyine ikinci eleme adayını oylamak için geldi. Bu gece Ünlüler takımı ada konseyini rahatt geçirdi. Ada konseyinde neler yaşandı?

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
21 Mart, Pazar günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları ikinci eleme adayını belirlemek için konseye geldi. Gönüllüler takımından Aleyna ve Steven bu hafta da dokunulmaz olduğu için oylanamadılar ama oy kullanabildiler. Birleşme partisi öncesi son ada konseyinde, Ünlüler takımından İsmail ile Gönüllüler takımından Dora arasındaki “Zenne” tartışması geceye damgasını vurdu. Son zamanlarda ada konseylerinde bir türlü bitmek bilmeyen bu tartışmalar ada konseylerine yeni bir anlam kazandırdı. Dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımından İsmail’in kazanma sevinci olarak horon oynamasından sonra söylediği “hamsi tava” lafı Reşat’ı sinirlendirmiş, her zamanki gibi Dora’da dayanamayıp olaya karışarak İsmail’e “Zenne gibi oynama” demesi bardağı taşıran son damla olmuştu. İsmail konuyu ada konseyine taşıyıp Acun Ilıcalı’ya “Acun Bey Dora’nın kullandığı Zenne ne demek? Arkadaşım bana zenne diyerek hitap etmiştir.” demesi üzerine Dora’nın "İsmail’in yaptığı tamamen dalga geçmekti. Zenne gibi kelimesi az bile bana göre yaptığı tamamen soytarılıktı" demesi hem ekran başındaki izleyicileri hemde konseyde bulunan yarışmacılara şok etkisi yarattı. Gözler bir anda Acun Ilıcalı’ya çevrildi. Her zamanki gibi tüm yaşanan olaylara nasıl yaklaşıyorsa bu olaya da öyle yaklaşarak her iki yarışmacıyı tatlı sert üslubuyla uyararak olayı tatlıya bağladı. Acun Ilıcalı tüm bu konuşmaların dışına çıkarak birleşme partisi öncesi güzel haberler vermeye devam etti. Acun Ilıcalı dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo’nun ismini açıkladı. Ayrıca Yunan takımı birleşme partisine katılıp hep birlikte parti yapılacak. Ayrıca geçen senenin şampiyonu Cemal Can’ın DJ’ lik yapacak olması yarışmacıları çok sevindirdi. İstanbul’dan Exxen talihleriyle birlikte yaklaşık 400-450 kişinin gelecek olması, voleybol maçı için Dora, Sergen ve Steven Aleyna ve Ayşe’yi, diğer yarışmacılar ise Acun Ilıcalı ve İlayda’yı tutması. Bu derbiyi Salı akşamı izleyeceğiz.
Daha sonra Gönüllüler takımı oylamaya geçti. Cumartesi yapılan ada konseyinde Ünlüler takımından Gonca birinci gitme aday gösterilmişti.  Bu gece yapılan oylama sonucunda Gönüllüler takımı bir kez daha sürpriz yaparak 2 aday çıkardı. Dörder oy alan Hanzade ve Aleyna Çalışkan bu gecenin gitme adayları oldu. Haftanın Eleme Adayları Gönüllüler Takımından Hanzade ve Aleyna Çalışkan oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı