Survivor Ada Konseyi 21 Şubat

Survivor Ada Konseyi 21 Şubat

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? 21 Şubat 2021 32. Bölüm Survivor’da İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021 20 Şubat Cumartesi günü yayınlanan 31. bölümünde nefes nefese geçen mücadelenin sonucunda dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı olmuş ve Ünlüler takımının konseyinda Yiğit'in ismi birinci eleme adayı olarak yazmışlardı. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu da kazanan Gönüllüler takımı dün akşam olduğu gibi bu akşamki konseyi rahat geçirdi. Ada konseyinde neler yaşandı?

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
21 Şubat 2021 Pazar Günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımı ikinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Ünlüler takımının uzun zamandır dokunulmazlık oyununu kaybetmesi ve isim yazacak olmasından dolayı, Gönüllüler takımı Ada konseyini rahat geçirdi. Konseyde Öykü Çelik ile Batuhan’ın arasında geçen tartışma dikkatlerden kaçmadı. Acun Ilıcalı’nın konseyde Ünlüler takımına sürprizi yeni bir yarışmacının katılacak olmasıydı. Dün akşam yapılan ada konseyinde Ünlüler takımının ilk eleme adayı Yiğit olmuştu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda Ünlülerde oy dağılımı 5 oy Çağrı, 3 oy Gonca, 2 oy Doğan, 1 oy Öykü ve 1 oy Batuhan şeklinde gerçekleşti. Bu sonuca göre ikinci gitme adayı 5 oyla Çağrı oldu. Haftanın İkinci Eleme Adayı Ünlüler Takımından Çağrı Oldu

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı