Survivor Ada Konseyi 22 Mayıs

Survivor Ada Konseyi 22 Mayıs

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de 22 Mayıs 99.Bölüm Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021'in 19. haftasında yarışmacılar dokunulmazlık oyununun birinci ayağını kaybeden Mavi takımın eleme konseyinde toplandı. Mavi takım dokunulmazlık oyununu kaybettiği için bu gece eleme konseyinde isim yazmak zorunda. Acun Ilıcalı Mavi takım için SMS oylamasını başlattı ve takımlardan bilgi aldı.

Acun Ilıcalı "Takımları nasıl karıştırdıysak, takım içi kavgalar sona erdi, ama iki takım arasında rekabet ve hırs kat sayısı tavan yaptı" dedi. Daha sonra Batuhan ve Steven arasında "Aile Ödülü" oyununda yaşanan kötü söz tartışması hakkında yarışmacılara söz hakkı verdi. Batuhan kendini ifade ettikten sonra "Oyun sırasında seremonide dilediğim özrümü geri alıyorum. Özür diliyorum, karşımdan affettim seni diyerek konu kapanıyor, ama daha sonra konu pişirilip tekrar önüme konuyor. Böyle olacaksa ben özrümü geri alıyorum. Ne kıymeti var dilediğim özrün" dedi. Steven ise Batuhan'ın söylediği kötü sözü duymadığı için seremonide affettiğini belirtti. Acun Ilıcalı konu uzayınca araya girerek yarışmacılardan konusu tamamen kapatmalarını istedi. Daha sonra Acun Ilıcalı önümüzdeki hafta hakkında bilgi verdi. Önümüzdeki hafta Survivor Türkiye yarışmacıları Survivor Yunanistan yarışmacıları ile oyunlar oynayacak. Türk ve Yunan kırmızı takımlarına karşı mavi takımlar karışık bir şekilde yarışacaklar. Bu bilgiden sonra Mavi takımın oylamasına geçildi. Mavi takım bu haftada yaptığı strateji ile Poyraz'ı ilk eleme adayı olarak eleme potasına gönderdi. Birinci Eleme Adayı Poyraz Oldu.

23 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
22 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı