Survivor Ada Konseyi 22 Nisan

Survivor Ada Konseyi 22 Nisan

Survivor 2021 Acil Durum Konseyi

SON DAKİKA! 22 Nisan 2021 Ünlüler Takımından Çağrı Elendi mi? Çağrı Neden Adaya Veda Etti? Acil Durum Konseyinde Neler Yaşandı? Survivor 2021’de Adaya Kim Veda Etti? Diskalifiye Olan Yarışmacı Kim? Acun Ilıcalı Kimin Adını Söyledi?

Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takım yarışmacıları bu akşam acil durum konseyine geldiler. Acil Durum Konseyinde hareketli dakikaların geçeceği 74. Bölümün sonunda belli olmuştu. Survivor 2021 bittikten hemen sonra yayınlanan “Acil durum Konseyi” tanıtımını gören izleyiciler ve yarışmacıların aileleri panik yaşadılar. Çünkü olağanüstü durumlarda toplanılan bu konseyin sonu hiç de güzel bitmiyordu. Herkesin aklına aynı sorular gelmeye başlamış ve buna cevap arıyorlardı. Çok fazla sakat yarışmacıların olduğu Survivor 2021'de yeni bir diskalifiye mi yaşanacak? Bilindiği üzere Merve Aydın oyun sırasında burnunu kırmıştı. Hastaneye kaldırılarak operasyon geçirmiş, hatta Acun Ilıcalı kendisini ziyaret ettikten sonraki açıklamasında, sağlık durumu hakkında yarışmacılara bilgi vermişti. Ancak Metin Kuş’un, Merve Aydın’ın burnundaki kırığın “parçalı kırık” sebebiyle hala İstanbul’daki doktorlarla konsültasyonların devam ettiğini, bunun sonucunda, ancak net bir şey söyleyebileceklerinin de altını çizmişti.

Acaba bu konsey Merve Aydın’ın konseyi mi? Berkay’ın hala devam eden sakatlığı bir netlik mi kazanmıştı? Yoksa yarışmacıların ada hayatlarında göremediğimiz bir başka olay mı yaşanmıştı. Yoksa Çağrı’nın bitmek bilmeyen sakatlığı mı? İşte bütün bu soruların havada uçuştuğu geceye son noktayı Acun Ilıcalı koydu.  “Bugün itibarıyla bir yarışmacımız Survivor’dan ayrılmak zorunda. Geçmiş dönemlerde sakatlık yüzünden birçok yarışmacı adaya veda etti. Hiçbir yarışmacımızın hayatını riske atamayız. Yapılan tüm tetkikler sonucunda maalesef bir yarışmacı sakatlığından dolayı adaya veda edecek. Bu kişi maalesef Çağrı'' sözlerinden sonra hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımında yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Çağrı Survivor 2021’e veda eden isim oldu. Ünlüler takımı bu vedadan sonra çok ağır kayıplar yaşamış oldu. SON DAKİKA! Ünlüler Takımından Çağrı Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı