Survivor Ada Konseyi 23 Mayıs

Survivor Ada Konseyi 23 Mayıs

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de Mavi Takımda Poyraz’dan Sonra Kırmızı Takımda Eleme Adayı Kim Oldu? 23 Mayıs 100.Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?Tv8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Survivor 2021’de ada konseyi ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım için toplandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım ada konseyinde bir isim yazmak zorunda kaldı. Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım için SMS oylamasını başlattı ve yarışmacılardan bilgi aldı.

SURVIVOR'DA HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım strateji yaparak Poyraz’ın adını yazmış ve eleme potasına göndermişti. Takımlar bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım için eleme konseyine geldi. Acun Ilıcalı Kırmızı takım yarışmacılarına söz verdikten sonra sıra Batuhan'a geldiğinde Batuhan Mavi takımın yaptığı stratejinin yanlış olduğunu, aynı strateji ile bir önceki eleme haftasında yarışmacı kaybettiklerini ve bu stratejinin takıma değil sadece Poyraz'a yaradığını söyledi.

Acun Ilıcalı yarışmacıları dinledikten sonra takımlara önümüzdeki hafta için bilgi verdi. Önümüzdeki hafta takımlar arasında Challange olacağını, yarışmacıların eleme usulu bireysel teke tek olarak yarışacağını ve kazanan kişinin maddi ödül sahibi olacağını bildirdi. Bu Challange için eşleşmeleri Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından seyircilerin yapacağını açıkladı. Daha sonra oylamaya geçildi. Mavi takımın yaptığı stratejiye Kırmızı takım karşılık vermedi ve herkes kafasındaki ismi yazdı. Buna göre İsmail 1, Berkay 1 ve Aleyna Çalışkan 3 oy aldı. Aleyna Çalışkan Kırmızı takımın eleme adayı oldu. 19. Haftanın İkinci Eleme Adayı Kırmızı Takımdan Aleyna Çalışkan Oldu.

23 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı