Survivor Ada Konseyi 24 Nisan

Survivor Ada Konseyi 24 Nisan

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da İlk Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 24 Nisan 76. Bölüm Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021’de ada konseyi haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Acun Ilıcalı Gönüllüler takımı için SMS oylamasını başlattı ve  yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam birinci eleme adayını belirlemek için ada Gönüllüler konseyine geldi. Ada konseyinde Acun Ilıcalı Gönüllüler takımına Aleyna Çalışkan hakkında düşündüklerini sordu. Söz alan Poyraz "Aleyna Çalışkan, kötü bir yarışmacı değil, kadınlar arasında son beşe kaldı. Ama bizim takımda kadınlarda en zayıf halka" dedi. Daha sonra Ünlüler takımı ile sohbet eden Acun Ilıcalı İsmail'e "Neden Sergen'in senin adını yazmasına içerledin?" diye sordu. İsmail "Sergen ile aramızda hiç bir problem olmadı. Ben sadece beni yazmasının sebebini taktiksel olarak yazdım demesini bekledim. Ama Sergen ada yaşantım yüzünden olduğunu söyledi" dedi. İsmail'den sonra söz alan Sergen "İsmail abi benim gözümde final koltuğunda olabilecek bir yarışmacı değil. İsmail abi eleştirilmek istedi, ben de eleştirince savunmaya geçti ve beni suçladı." dedi. Sergen ve İsmail arasında geçen tartışmaya Acun Ilıcalı "Tamam, yarın devam ederiz bu tartışmaya" diyerek konuyu kapattı. Takımlara "Meraktan soruyorum, takımların karışmasını ister misiniz?" diye sordu. Söz alan Poyraz "Karşı takımdan Sergen dışında kimseyi istemem" dedi. Acun Ilıcalı bu soruya Instagram hesabında açtığı oylama ile seyircilerin cevap vereceğini söyledi. Ayrıca çeyrek finalin bayram haftasında olacağını, adaların birleşeceğini ve küçük bir dinlenme partisi verilecegini söyledi. Daha sonra Gönüllüler takımının oylamasına geçildi. Yapılan oylama sonucunda 4 oy alan Aleyna Çalışkan haftanın birinci eleme adayı oldu. Haftanın Birinci Eleme Adayı Gönüllüler Takımından Aleyna Çalışkan oldu.

24 NİSAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
24 NİSAN SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı