Survivor Ada Konseyi 25 Nisan

Survivor Ada Konseyi 25 Nisan

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de Aleyna Çalışkan’dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 25 Nisan 77. Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için ada konseyinde toplandılar. 2. dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Acun Ilıcalı oylamayı başlatarak yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam ikinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Ünlüler takımının yarışmacıları konseyde isim yazacakları için oldukça gerginlerdi. İsmail Balaban ile Sergen arasında sular bir türlü durulmuyordu! Dün akşam konseyde başlayan tartışma bu akşama da devam etti. İsmail’in Sergen’e “Hayırdır, sen nereden buluyorsun bu cesareti? Sesimizi çıkartmıyoruz diye, bakıyorum da şov yapmaya başladın” sözleri üzerine, Sergende “Ben söylediklerimin arkasındayım. Ne söylediysem arkandan değil, yüzüne karşı söyledim. Ne var bunda?” deyince ortam bir anda gerildi. İsmail daha fazla dayanamayarak, belki de hiç söylenmeyecek bir sözü “Ne yapayım, birisini mi boğazlayayım, birini mi döveyim burada” demesi, bir başpehlivana hiç yakışmadı. Ardından Sergen de “Dövsene, şuradan vursana!” diyerek tartışmayı daha da yukarılara tırmandırması, ekranları başındaki izleyiciler için Salı akşamı yapılacak SMS oylamasına nasıl yansıyacak, merak konusu oldu.

Dün akşamki ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın instagram hesabından başlattığı “Takımların karışmasını istemisiniz?” oylaması bir hayli ilgi gördü. Oylamaya katılan izleyicilerin % 60’ı “Evet karışsın” cevabını vermesi, belli ki izleyicilerin Ünlüler ve Gönüllüler takımında kötü giden bu gidişatın, tartışmaların değişmesi, belki de Survivor 2021’e daha da renk katacağının işaretiydi. 25 Nisan 2021 günü Tv8 ekranlarında canlı yayınlanan Survivor Panorama programına konuk olan Acun Ilıcalı %60’lık oranın “karışma için yeterli bir oran değil” diyerek bu karışımın olmayacağını açıkladı. Bunun yerine verdiği üç sürpriz bilgi izleyicileri çok sevindirdi. İlk sürpriz, Ünlüler takımında sakatlanıp operasyon geçiren Merve’nin, benche gelerek takımına destek verebileceği, fakat oynamasının şimdilik sakıncalı olacağıydı. İkinci ve asıl en önemli sürprizi ise, Tv8 stüdyosunda canlı yayınlanan Survivor Panorama programında başlatmış olduğu “Bayramda ailelerle görüşme ödülü verelim mi?” anket sorusuna rekor katılım oldu ve %88 evet cevabının gelmesinin ardından, sanırız bu bayramda yarışmacıları aileleri ile birlikte görebileceğiz. Üçüncü sürpriz ise seneye yapılacak olan Survivor All-Star Ünlüler ve All-Star Gönüllüler yarışmasına katılacak olan yarışmacıların adını açıklaması idi. Kesin olmamakla birlikte isimler erkeklerde şöyle, 2018 sezonunun yarışmacısı Anıl Berk Baki, 2020 sezon yarışmacısı Sercan Yıldırım, 2020 sezon yarışmacısı Berkan Karabulut, 2019 sezon şampiyonu Ogeday Girişken, kadınlarda ise, 2020 sezon yarışmacısı Evrim Keklik, 2020 sezon yarışmacısı Elif Yıldırım Gören, 2019 sezon yarışmacısı Seda Ocak ve 2019 sezon yarışmacısı Sude Burcu, teklif götürecekleri yarışmacıların kesin banko isimleri oldu. Mert Öcal içinde anket başlatan Acun Ilıcalı yayın sonu itibari ile oylama %62’lik oranla sanki All-Star’a göz kırpar gibiydi. Bayramda küçük bir birleşme partisi tadında eğlence hazırlandığını, geçen sene ünlü sanatçılarla oynanan anlat bakalımın bu senede yapılacağının sinyallerini verdi. Finalin yapılacağı yer konusuna da değinen Acun Ilıcalı “İstanbul daha yakın görünüyor” dedi.

Ada konseyinde Ünlüler takımının oylamasına geçildi. Dün akşam Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan, dört oy alarak birinci eleme adayı olmuştu. Oylama sonucunda üç oy alan İlayda haftanın ikinci eleme adayı oldu. İkinci Eleme Adayı Ünlüler Takımından İlayda oldu.

25 NİSAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı