Survivor Ada Konseyi 28 Şubat

Survivor Ada Konseyi 28 Şubat

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? 28 Şubat 2021 37. Bölüm Survivor’da Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


28 Şubat 2021 Pazar günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımı ikinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Dün akşam yapılan ada konseyinde Ünlüler takımının ilk eleme adayı Öykü Çelik olmuştu. Gönüllüler bu akşam bir aday çıkarmak zorunda kaldı. Ünlüler konseyi rahat geçirmenin keyfini çıkardı.

Acun Ilıcalı Ünlülerden Barış ve Doğan Gönüllülerden de Öykü Uysal’a yarın çocuklarıyla görüşme imkanını verdi. Ayrıca Acun Ilıcalı Exxen.com Çekilişi ile 50 şanslı kişinin yanında istediği bir kişi ile Survivor 2021 birleşme partisine gitme şansına sahip olacağını açıkladı. Gönüllüler takımından Hanzade’nin titizlik hastalığı “Obsesif” olması ve Survivor 2021 katılabilmesi için yaklaşık 1 yıl tedavi görmesi hem yarışmacılar hem de izleyenler için sürpriz oldu. Sürprizlerle dolu bir ada konseyinde bir açıklama da Gönüllülerden Ayşe ve Aleyna’nın voleybol maç davetine karşılık Acun Medyanın değişmez isimlerden Acun Ilıcalı ve İrem ikilisi yarın maç yapacak olmasıydı. Bitti mi bitmedi. Bir enteresan haberde Ünlülerden Sergen’in bulduğu 2 ufak kurbağayı pişirerek yemesiydi. Tüm bu olanlardan sonra oylamaya geçildi. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda Gönüllülerde oy dağılımı Hanzade 4, Dora 1, Aleyna Çalışkan 6 oy aldı. Bu sonuca göre haftanın ikinci gitme adayı 6 oyla Aleyna Çalışkan oldu. Haftanın İkinci Eleme Adayı Gönüllüler Takımından Aleyna Çalışkan Oldu.

28 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
28 ŞUBAT SURVIVOR AÇIK ARTIRMA

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı