Survivor Ada Konseyi 29 Mart

Survivor Ada Konseyi 29 Mart

Survivor Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 29 Mart 58. Bölüm Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Birleşme partisi sonrası dokunulmazlık oyunu oynayan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları, bu gece ada konseyinde isim yazmamak için kıyasıya mücadeleler sergiledi. Oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyinde televizyonları başındaki izleyiciler gibi Gönüllüler takımını izledi. Salı günleri yapılan eleme konseyi bu hafta için Perşembe günü gerçekleşecek ve bir kişi Perşembe akşamı adaya veda edecek.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
29 Mart Pazartesi günü ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ilk eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Acun Ilıcalı konseyde Ünlüler ve Gönüllüler takımları ile birleşme partisi ve şarkı yarışması hakkında kısa sohbet yaptı. Özellikle bu seneki şarkı yarışması jürisinden memnun olmadığını belirten Acun Ilıcalı, seneye yapılacak birleşme partisi şarkı yarışmasında jüriyi Exxen izleyicilerinden seçeceğini belirtti. Daha sonra Gönüllüler takımı bu haftanın birinci eleme adayını belirlemek üzere oylamaya geçti. Yapılan oylama sonucunda Gönüllüler takımı 3. defa iki aday çıkardı. Dörder oy alan Hanzade ve Aleyna Çalışkan bu haftanın ilk eleme adayları oldu. Eleme adayları Gönüllüler Takımından Hanzade ve Aleyna Çalışkan oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı