Survivor Ada Konseyi 29 Mayıs

Survivor Ada Konseyi 29 Mayıs

Survivor İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de 22 Mayıs 105.Bölüm Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021'de yarışmacılar 1. dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takımın eleme konseyi için toplandı. Mavi takım bu gece konseyde erkek sayısının kadın sayısından 2 fazla olmasından dolayı erkek ismi yazmak zorunda kaldı. Acun Ilıcalı Mavi takım için SMS oylamasını başlattı ve takımlardan bilgi aldı.

Acun Ilıcalı yarışmacıları dinledikten sonra önemli bilgiler verdi. Sözlerine "8 Yarışmacı olduğunuz zaman aynı adada yaşamaya başlayacaksınız. Ada olarak aynı adayı kullanacaksınız. Gördüğüm kadarı ile bundan da mutlu olan yok" diye başladı. Bu sözlere Ayşe'nin tepkisi çok ilginçti. Ayşe "Tam ayrıldım diye sevindim, yine birleşiyoruz" diyerek tepki gösterdi. Adaların birleşmesiyle açılan konu Aleyna Çalışkan ve Dora arasındaki tartışmaya dönüştü. Acun Ilıcalı yarışmacıları dinledikten sonra konuyu kapattı. Daha sonra sehpa yapma ödülünü kazanan takımı açıkladı. Sehpa ödülünü kazanan takım %53 seyirci oyu ile Mavi takım kazandı ve çikolatalı muhallebinin sahibi oldu. Daha sonra Mavi takımın oylamasına geçildi. Mavi takım yarışmacılarının kullandığı oylar sonucu 22.haftanın ilk eleme adayı 3 oy alan Dora oldu. Birinci Eleme Adayı Dora Oldu.

29 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı