Survivor Ada Konseyi 3 Nisan

Survivor Ada Konseyi 3 Nisan

Survivor Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 3 Nisan 61. Bölümde Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Ünlüler takımı için SMS oylamasını başlatan Acun Ilıcalı yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam birinci eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. İki takımın adada yaşadıkları problemler konseyde de devam etti. Eleme konseyinden ziyade “şikâyet dinleme merkezi” haline gelen ada konseyinde Batuhan’ın kendi takımı hakkında sürekli serzenişte bulunması arkadaşlarının canını sıktı. Merve’nin takım arkadaşı Batuhan için söyledikleri çok enteresandı. Gönüllüler takımının Ünlüler takımından da farklı bir yanı yoktu. Poyraz,  takım içerisindeki bilgileri Batuhan’a anlatmasını doğru bulmadığını ve bu yüzden de “Ben Aleyna Kalaycıoğlu’nun samimiyetine hiçbir zaman güvenmedim” ve Batuhan’a da “Aynı samimiyetsizliği Batuhan’dan da hissediyorum” demesi konseyde tartışmaya yeni bir boyut kazandırdı. Öfkesini bir türlü kontrol edemeyen ve aralarında tartışmaya başlayan Çağrı ile İsmail’de olaya dâhil olunca Acun Ilıcalı Çağrıyı uyararak son noktayı koydu. Daha sonra oylamaya geçildi. Oylama sonucunda Ünlüler takımı dörder oyla iki aday çıkardı. İsmail ve Doğan haftanın ilk eleme adayları oldu. Eleme adayları Ünlüler Takımından İsmail ve Doğan  oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı