Survivor Ada Konseyi 30 Mart

Survivor Ada Konseyi 30 Mart

Survivor Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 30 Mart 59. Bölüm Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı kıyasıya mücadeleler sonunda Gönüllüler takımı oldu. Ada konseyi başladığında Ünlüler takımı için SMS oylaması açıldı. Birleşme haftasını geride bıraktığımız için bu hafta Salı günü yapılması gereken eleme konseyi bu hafta Perşembe günü yapılacak.

HAFTANIN ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bu akşam üçüncü adayı belirlemek için ada konseyine geldi. Birleşme partisi sonrası Aleyna ve Steven’in dokunulmazlıkları sona erdi. Pazartesi günkü ada konseyinde birinci dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından Poyraz bu fırsatı stratejiye çevirerek Aleyna’nın adını yazmış, ancak Aleyna’ya sadece 1 oy çıkmıştı. “Tehlike çanlarının” çalacağına dair sinyaller veren ve konseye gelmeden önce adada da bunu belirten Aleyna “Ben çeyrek finali garantilemek zorundayım. Yoksa bu takım beni harcar. Eğer ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybedersek bu adada cenazem çıkar” diye de belirtmişti. Ayşe ile araları da bozulan Aleyna’nın adada ve oyunda bundan sonra nasıl bir strateji ortaya koyacağı merak konusu oldu. 29 Mart Pazartesi günü ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı dörder oyla Hanzade ve Aleyna Çalışkan’ı eleme adayı olarak çıkarmışlardı. Ünlüler Takımı bu haftanın üçüncü eleme adayını belirlemek üzere oylamaya geçti. Yapılan oylama sonucunda 4 oy alan Öykü Çelik üçüncü eleme adayı oldu. Son iki adayı Perşembe akşamı Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının SMS birincileri belirleyecek. Üçüncü eleme adayı Ünlüler Takımından 4 oyla Öykü Çelik oldu.

SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Hanzade - Gönüllüler
Aleyna Çalışkan - Gönüllüler
Öykü Çelik - Ünlüler

30 MART SURVIVOR VOLEYBOL MAÇI
30 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı