Survivor Ada Konseyi 30 Mayıs

Survivor Ada Konseyi 30 Mayıs

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2021'de Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor’da Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de Mavi Takımda Dora’dan Sonra Kırmızı Takımda Eleme Adayı Kim Oldu? 30 Mayıs 106.Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Tv8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de ada konseyi ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım için toplandı. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım bu akşam bir isim yazmak zorunda kaldı. Poyraz ve Ayşe'nin yıldızlaştığı dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım konseyi rahat geçirdi. Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım için SMS oylamasını başlattı ve yarışmacılardan sohbet etti.

SURVIVOR'DA HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Dün akşam oynanan birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım Dora’nın adını yazarak eleme potasına göndermişti. Bu akşam ada konseyi oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım için toplandı. Acun Ilıcalı yarışmacılara söz verdikten sonra Ayşe'ye geçen hafta Merve'nin adını söylediği için üzgün olup olmadığını sordu. Ayşe "Merve'nin gitmesi üstümde çok yük bindirdi. Bu yükün en iyi şekilde üstesinden geldiğimi düşünüyorum" diye cevapladı. Daha sonra Acun Ilıcalı Survivor büyük finalinin 1 aydan daha kısa bir süre sonra gerçekleşeceğini açıkladı. Bir diğer açıklaması ise bu hafta tekrar Yunan yarışmacılar ile oyun oynanacak. Son olarak yarışmacılara yeni düello / challenge isteyip istemediğini sordu. Bütün yarışmacılar istediğini söyleyince, bu hafta tekrar düello / challenge oyunu olacağını açıkladı. Daha sonra Kırmızı takım oylamaya geçti. Yapılan oylama sonucunda 3 oy alan Aleyna Çalışkan 9.kez eleme adayı oldu. İkinci Eleme Adayı Aleyna Çalışkan Oldu.

30 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
30 MAYIS SURVIVOR DÜELLO / CHALLENGE OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı