Survivor Ada Konseyi 30 Ocak

Survivor Ada Konseyi 30 Ocak

Survivor İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı? 30 Ocak 2021 16. Bölüm Survivor Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı?


30 Ocak 2021 Cumartesi günü 16. bölümde  kıran kırana geçen mücadelenin ardından Dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı Ada Konseyinde geceyi rahat geçirdi. Ada konseyinde neler yaşandı?

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
30 Ocak 2021 Cumartesi günü Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı ilk eleme adayı için konseye geldi. Gönüllüler takımının isim yazacak olmasından dolayı Ünlüler  takımı ada konseyini rahat geçirdi. Survivor 2021 Gönüllüler takımının ilk eleme adayı için oylama yapması yarışmacıları huzursuz etti. Acun Ilıcalı’nın konseyde yaptığı açıklamada Emin’in sakatlığı hakkında yaptığı açıklamada Metin Kuş’un raporundan sonra karar vereceklerini söyledi. Bir sürpriz de İkinci dokunulmazlık hakkında oldu. Yapılan açıklamada sürprizlerle dolu olduğunu bir kez daha kanıtlayan Survivor 2021’de bundan sonra 2. dokunulmazlık oyununun seçme avantaj oyununu farklı 2 oyun oynayarak kazanan takımın belirleyecek olmasıydı. Survivor 2021 ada konseyinde Gönüllüler oylaması sonucunda  birinci gitme adayı  ilk defa oy çokluğuyla  6 oyla Duygu oldu. Birinci eleme adayı Gönüllüler takımından Duygu oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı