Survivor Ada Konseyi 4 Nisan

Survivor Ada Konseyi 4 Nisan

Survivor Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de İsmail ve Doğan'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 4 Nisan 62. Bölümde Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı? Survivor 2021’de İsmail ve Doğan'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu?


TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Ünlüler takımı için SMS oylamasını başlatan Acun Ilıcalı yarışmacılardan takımları hakkında bilgi aldı.

HAFTANIN ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam üçüncü eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. 3 Nisan cumartesi akşamı yapılan ada konseyinde Ünlüler takımı, dörder oy alan Doğan ve İsmail’in adını yazarak iki aday çıkarmışlardı. Bu akşam ki konseyde iki takımın, adada yaşadıkları problemler konseyde de devam etti. Günlerdir devam eden tartışmalar tıpkı “Bermuda şeytan üçgeni” gibiydi. Ünlüler takımının üçgeni Batuhan, İsmail, Çağrı, Gönüllüler takımında Bermuda şeytan üçgenini ise Poyraz, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe oluşturdu. Her iki üçgene zaman zaman Ünlüler takımından İlayda ve Merve'nin dahil olması olayların büyümesine sebebiyet verdi. Konsey öncesi, konsey sonrası adaya giderken, parkurda, oyun sonrasında bir türlü bitmek bilmeyen kavgaları ekranları başındaki seyircileri artık tedirgin etmeye başladı. Yarışmacılar ada konseyinde tartışmaya o kadar çok kendilerini kaptırdılar ki Acun Ilıcalı’nın yaptığı müdahaleleri bile neredeyse duymadılar. Buna rağmen yaramaz çocuklar gibi devam ettirdikleri tartışmayı Acun Ilıcalı’nın “Batuhan artık susman lazım” diyerek tartışmaya son noktayı koydu.  Acun Ilıcalı daha sonra yaptığı açıklama ise yarın basketbol maçı yapılacağı oldu. Basketbol maçının sürprizi ise ünlü basketbolcu Marco Jaric’in Acun Medya takımında Survivor 2021 takımına karşı oynayacak olması oldu. Yapılan açıklamalardan sonra oylamaya geçildi. Oylama sonucunda üçer oy alan Batuhan ve Sergen eleme adayı oldu. Ünlüler takımı bu hafta ikinci defa 2 aday çıkarmış oldu. Eleme adayları Ünlüler Takımından Batuhan ve Sergen oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı