Survivor Ada Konseyi 5 Haziran

Survivor Ada Konseyi 5 Haziran

Survivor Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Söylendi? Survivor 2021’de 5 Haziran, 111.Bölüm Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021'de finale giden yolda çeyrek finale kalan yarışmacılar 5 Haziran 2021 111.bölümden itibaren bireysel mücadelelere başladı. Heyecanın doruk yaptığı haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu Poyraz kazandı ve ada konseyinde ilk eleme adayını söyleme hakkını elde etti.

6 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Acun Ilıcalı konseyi başlatarak bugün oynanan dokunulmazlık oyunu hakkında yarışmacılardan bilgi aldı. Daha sonra Acun Ilıcalı "Survivor başlamadan önce yaptığımız toplantıda, aileleriniz Survivor konusuna girmesin, sosyal medyayı kullanmasın. Bu konuda ailelerinizi uyardınız mı?" diye sordu. Yarışmacılardan aldığı cevaplardan sonra "Survivor tarihinde ilk defa aileler bu işin çok fazla içinde ve biz bundan çok rahatsızız. Özellikle 2 yarışmacının ailesi sosyal medyada çok faal. 2 Yarışmacımıza yarın aileleri ile görüşme hakkı vereceğim, ailelerinizle görüşün ve onlara bizi rahat bırakmasını söyleyin, biz sizi yarışmaya aldık, ailelerinizi almadık." dedikten sonra bu 2 yarışmacının kim olduğunu açıkladı. Birinci yarışmacı, Aleyna'ya "Annen devamlı bizi arıyor ve kızımın "yarışmadan ayrılmasını istiyorum" dedi. Lütfen yarın annenle konuş ve bizi aramayı bıraksın" dedi.
Acun Ilıcalı ikinci yarışmacı olarak Ayşe'nin adını açıkladı ve "işin aslı, Ayşe ve Aleyna'nın ailesi arasında problem var. Ayşe'nin tanıtım çekimlerinde söylediği bir söz yanlış anlaşılıyor ve olay büyüyor. Sana da ablanla görüşme hakkı vereceğiz. O da başka boyutta. Ablanla konuşup sonuca bağlayın." dedi.
Daha sonra Poyraz'a söz verdi ve haftanın ilk eleme adayını açıklamasını istedi. Poyraz sözlerine "Bu hafta sadece kalbimi dinleyerek geçirmeyi planlıyorum. Bu yüzden eleme adayını duygusal karar vererek söyleyeceğim" diyerek Aleyna Kalaycıoğlu'nun adını verdi. Haftanın ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

6 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
5 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı