Survivor Ada Konseyi 6 Haziran

Survivor Ada Konseyi 6 Haziran

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Söylendi? Survivor 2021’de 6 Haziran, 112.Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021'de 6 Haziran 2021 112.bölümde çeyrek finale kalan 8 yarışmacı haftanın 2.bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelmiş ve 2. dokunulmazlığı bugün finalde Aleyna Kalaycıoğlu'nu yenen Berkay kazanmıştı. Ada konseyinde yarışmacılar 2. eleme adayını belirlemek için toplandı. 5 Haziran gecesi 1. dokunulmazlığı kazanan Poyraz Aleyna Kalaycıoğlu'nu eleme potasına göndermişti.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı konseyi başlatarak Aleyna ve Ayşe'nin aileleri arasında yaşanan problem hakkında bilgi aldı. Ada konseyi öncesi Aleyna ve Ayşe aileleri ile görüşüp olayla ilgili bilgi almıştı. Acun Ilıcalı Aleyna ve Ayşe'ye yaptıkları görüşmeler hakkında görüşlerini aldı. Daha sonra Acun Ilıcalı Aleyna'ya annesinin Acun Ilıcalı'ya yaptığı baskıları anlattı ve bu sene verilen "Aile Ödülü"'nün Aleyna'nın kardeşi Cansu yüzünden olduğunu açıklayarak konuyu tatlıya bağladı.
Acun Ilıcalı daha sonra Berkay'a haftanın 2. eleme adayı olarak kimi aday gösterdiğini sordu. Berkay haftanın 2. eleme adayı olarak Steven'in adını söyledi. Haftanın 2. eleme adayı Steven oldu.

7 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
6 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı