Survivor Ada Konseyi 6 Mart

Survivor Ada Konseyi 6 Mart

Survivor Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? 6 Mart 2021 41. Bölüm Survivor’da Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Ekranların beğeni ile izlenen programı Survivor 2021 kıran kırana geçen mücadelenin sonucunda dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı Ada Konseyinde geceyi rahat geçirdi. Ada konseyinde neler yaşandı?

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
6 Mart 2021 Cumartesi günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları ilk eleme adayı için konseye geldi. Bir hayli gergin geçen konseyde Ünlülerden Çağrı'nın, Gönüllüler takımından Dora ile, Gönüllüler takımında ise Steven, Reşat ve Hanzade arasındaki sitem dolu diyaloglar bir hayli ilginçti. Acun Ilıcalı'nın her iki takımada yaptığı uyarı niteliğindeki konuşma geceye damgasını vurduğu gibi yarışmacıları da kendine getirdi. Gönüllüler takımının eleme adayı çıkaracak olmasından dolayı Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Survivor 2021 ada konseyinde yapılan oylama sonrasında Gönüllüler takımı eleme potasına iki aday birden çıkardı. Gitme adayı oy 5’er oyla Öykü Uysal ve Hanzade adayı oldu. Eleme Adayları Gönüllüler Takımından Öykü Uysal ve Hanzade Oldu.

6 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
6 MART SURVIVOR AYAK TENİSİ MAÇI

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı