Survivor Ada Konseyi 7 Haziran

Survivor Ada Konseyi 7 Haziran

Survivor Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Söylendi? Survivor 2021’de 7 Haziran, 113.Bölüm Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2021'de Cumartesi oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmış ve Aleyna Kalaycıoğlunu eleme adayı olarak seçmişti. Pazar akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu Berkay kazanmış ve Steven'i eleme potasına göndermişti. Bugün oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu İsmail Balaban kazanmıştı.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak sözü İsmail Balaban'a vererek 3. eleme adayı için kimi seçtiğini sordu. İsmail 3. eleme adayı olarak Ayşe'nin adını söyledi. Acun Ilıcalı İsmail'in seçiminden sonra SMS oylamasını başlattı. Daha sonra 23. haftada eleme adayı olan Aleyna, Steven ve Ayşe'ye söz verdi.

Survivor 2021 113. bölümde 23. haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan bu hafta hangisi elenirse büyük sürpriz olacak. 1 kere SMS birincisi olmuş Aleyna mı? 2 kere SMS birincisi olmuş Steven mi yoksa Ayşe mi? Yarın akşam eleme konseyinde kim adaya veda edecek?

7 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Acun Ilıcalı Kırmızı takımının Yunan yarışmacılarla kazandığı ödülde çektikleri fotoğrafları Acun Ilıca'nın Instagram hesabında oylatmıştı. Yapılan oylama sonucu kazanan Aleyna'nın fotoğrafı oldu. Aleyna ödül olarak akşam yemeği menüsü vermeye hak kazandı. Aleyna'nın verdiği menü; Ezogelin çorbası, saç kavurma pilav ve tatlı olarak da magnolya

Hava şartlarından dolayı yamaç paraşütü yapamayan ve ödül alacaklı olan Mavi takım için ise Acun Ilıcalı aynı menüyü teklif etti. Mavi takım ise farklı bir ödül olarak Acun Ilıcalı'nın Survivor bittikten sonra Çeşme'de misafiri olmak istedi. Acun Ilıcalı eleme adayı olan 3 yarışmacıya son kez söz vererek ada konseyini bitirdi.

7 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı