Survivor Ada Konseyi 7 Mart

Survivor Ada Konseyi 7 Mart

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? 7 Mart 2021 42. Bölüm Survivor’da Haftanın Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?
 

HAFTANIN ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
7 Mart 2021 Pazar günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları üçüncü eleme adayını belirlemek için ada konseyine geldi. Dün akşam yapılan ada konseyinde Gönüllüler takımı 5 oy Öykü Uysal’a ve 5 oy da Hanzade’ye vererek iki kişiyi eleme potasına göndermişti.

Bu akşamki dokunulmazlık oyununu da kaybeden takım bir kez daha Gönüllüler takımı oldu. Hem kaldıkları adada hem konseyde Gönüllülerin arasında geçen konuşmalardan takım içindeki huzursuzluklar gün ışığına çıktı. Poyraz’ın yokluğunun net hissedildiğini dile getiren yarışmacılar konseyde eteklerindeki tüm taşları döktüler. Oylama sırasında sürekli kendi aralarında konuşmaları da enteresan anlara sahne oldu. Acun Ilıcalı’da dahil herkes bu geceki oylamada Gönüllüler takımının bir kez daha 2 aday çıkarıp çıkarmayacağını merakla bekledi. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda Gönüllüler oy dağılımı Aleyna Çalışkan 5 oy, Dora 3 oy ve Yunus Emre 2 oy şeklinde gerçekleşti. Bu sonuca göre üçüncü gitme adayı Aleyna Çalışkan oldu. Haftanın Üçüncü Eleme Adayı Gönüllüler Takımından Aleyna Çalışkan Oldu.

7 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
7 MART SURVIVOR ANLAT BAKALIM

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı