Survivor Ada Konseyi 8 Mayıs

Survivor Ada Konseyi 8 Mayıs

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de 8 Mayıs 87.Bölüm Birinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Tv8 ekranlarının en çok izlenen programı Survivor 2021'de yarışmacılar haftanın 1. dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımın eleme konseyinde toplandı. Mavi takım dokunulmazlık oyununu kazandığı için konseyi rahat geçirdi. Acun Ilıcalı Kırmızı takım için SMS oylamasını başlattı.

Acun Ilıcalı "Benim için çok ömenli bir konu var o da İsmail ve Dora arasındaki tartışma" diyerek dokunulmazlık oyununda yaşanan tartışmayı ada konseyine taşıdı. İsmail ve Dora'yı dinledikten sonra kısa bir değerlendirme yaptı. Dora'ya "Zeki bir arkadaşsın, takdir ediyorum. Ama zekayı kullanma şeklin, üzülerek söylüyorum İsmail'i nasıl çıldırım olarak kullanıyorsun. Senin sistemin, ben ne söylersem bu adam çıldırır da bende konseyde açıklayabilirim" dedi. Dora'yı "Bizim sınırımızda delikanlı gibi sevin diye bir şey yok." diyerek uyardı. Daha sonra İsmail'e "Seninde karşı tarafı tahrik etme olayın var. Kabul etmeyeceğimiz sözlerin var. Bugün İsmail'in yaptığı sevinçte hiç bir şey yoktu." derken Dora Acun Ilıcalı'nın sözünü kesince Acun Ilıcalı Dora'ya "doktor hastadan ümidini keser ya, o durumdasın Dora" ve "Karşılıklı tahrik edici davranışlar, sözler istemiyoruz." diyerek konuyu kapattı.

Yarışmacılarla kısa bir süre daha sohbet ettikten sonra Kırmızı takımın oylamasına geçildi. Yapılan oylama sonucunda 3 oy alan Batuhan haftanın 1.eleme adayı oldu. Haftanın 1.Eleme adayı Kırmızı Takımından Batuhan oldu.

8 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
8 MAYIS SURVIVOR MARKET OYUNU

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı