Survivor Ada Konseyi 9 Mayıs

Survivor Ada Konseyi 9 Mayıs

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021’de Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2021’de Kırmızı Takımda Batuhan’dan Sonra Mavi Takımda Eleme Adayı Kim Oldu? 9 Mayıs 88.Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021’de ada konseyi 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden Mavi takım için toplandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım ada konseyinde bir isim yazmak zorunda kaldı. Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım için kadın sayısının erkek yarışmacı sayısından 2 az olduğu için bugünkü konseyin erkek eleme konseyi olduğunu hatırlattıktan sonra Mavi takım için SMS oylamasını başlattı, yarışmacılardan bilgi aldı.

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım yaptığı strateji yaparak Batuhan’ın adını yazarak birinci eleme adayı çıkarmıştı. Takımlar bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım ikinci eleme adayını belirlemek için eleme konseyine geldi. Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyunu bittikten sonra Batuhan ve Poyraz arasında geçen tartışma hakkında Poyraz ve Batuhan’a söz verdi.  Daha sonra Poyraz’a “Sen ve Dora karşı takıma devamlı bel altı vuruyorsunuz. Merve ya da Ayşe bunu yapmıyor. Sen de yapma.” diyerek uyarıda bulundu.  

Daha sonra dokunulmazlık oyunları sonrasında birbirlerine söylediği sözler hakkında Merve ve Batuhan’ı dinledi. Batuhan Merve’ye “Takım değiştirince renk değiştirenini gördüm de karakter değiştirenini hiç görmemiştim.” dedi. Takımlar karıştırıldıktan sonra yeni oluşan takımlar arasındaki fikir ayrılıklları tavan yaptı. Bütün bu fikir ayrılıkları ada konseyine taşındı. Kısa bir süre daha yarışmacılarla sohbete devam eden Acun Ilıcalı daha sonra Mavi takım için oylamaya geçti.

8 Mayıs Cumartesi akşamı 87.bölümde Kırmızı takımdan Batuhan üç oy alarak birinci eleme adayı olmuştu. Bu akşam yapılan oylamada Mavi takımın yaptığı strateji sonucunda 5 oy alan Poyraz haftanın ikinci eleme adayı oldu. İkinci Eleme Adayı Mavi Takımdan Poyraz Oldu.

9 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı