Survivor Ada Konseyi 15 Haziran

Survivor Ada Konseyi 15 Haziran

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da 2. Eleme Adayı Kim Oldu? 15 Haziran Survivor 2021’de Kimin Adı Söylendi? Survivor’da 120. Bölüm İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor'da sona kalan 6 yarışmacı ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası ada konseyine geldi. Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bugün oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Poyraz'ı tebrik ederek söz verdi. Daha sonra tek tek diğer yarışmacılar söz aldı. Sıra İsmail Balaban'a gelince Acun Ilıcalı bir sürpriz yaptı. Acun Ilıcalı İsmail Balaban ile güreş yapabileceği 3 aday olduğunu söyledi. Acun Medya'nın İsmail Balaban'a güreşteki adayları birisi Dominikli, diğer iki aday ise Türk. İsmail Balaban Acun Medya güreş müsabakası bu hafta gerçekleşecek.

Daha sonra Acun Ilıcalı Poyraz'a önce sebebini sonra haftanın ikinci eleme adayı olarak kimi aday gösterdiğini sordu. Poyraz "Kafamda sevgi sıralaması kurup ona göre isim söylüyorum. Bana daha uzak olan isimleri söylüyorum. Bu akşamda buna göre bir isim söyleyeceğim." diyerek Aleyna'nın adını söyledi.

Haftanın İkinci Eleme Adayı Aleyna Oldu.

15 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı