Survivor 2021 Dokunulmazlığı Kim Kazandı 20 Haziran

Survivor 2021 Dokunulmazlığı Kim Kazandı 20 Haziran

Survivor'da 2. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 20 Haziran Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Yarışmacı Kazandı? Survivor'da İkinci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 124.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Dokunulmazlık Oyununu İsmail Kazandı.


Survivor 2021'de 20 Haziran Pazar akşamı bu sezonun sondan bir önceki, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Dün akşam oynanan haftanın birinci dokunulmazlık oyununu Aleyna kazanmış ve Ayşe'nin adını söyleyerek haftanın ilk eleme adayı olarak çıkarmıştı.

Haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununda havuz parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında önce 2 adet kum torbasını masanın sağında ve solunda yer alan sepetlere basket attıktan sonra 2 adet topu masanın sonunda bulunan deliğe rakibinden önce başarılı şekilde atan yarışmacı 1 puan kazandı.

SIRALAMA TURU - SÜRELER
Sıralama turunda en iyi skoru yapan ilk 3 yarışmacı otomatik olarak yarı finale yükseldi. Parkurda zamana karşı yarışan yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu.

1. Poyraz 1:00:67
2. Aleyna 1:05:56
3. Ayşe 1:26:84
4. Berkay 1:30:36
5. İsmail 2:09:70

ÖN ELEME
Sıralama turunda ilk 3 sırayı alan Poyraz, Aleyna ve Ayşe otomatik olarak yarı finale yükseldi. Berkay ve İsmail yarı finale yükselmek için ön eleme mücadelesi oynadı. Ön eleme mücadelesinde İsmail Balaban Berkay'ı 3-0 yendi ve yarı finale yükseldi.

YARI FİNAL
Aleyna ile Ayşe eşleşti. Aleyna Ayşe'yi 5-2 mağlup etti ve finale yükseldi.
İsmail ile Poyraz eşleşti. İsmail Balaban mücadeleyi 5-3 kazandı ve finale kaldı.
Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununda finale kalan 2 yarışmacı İsmail ve Aleyna oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021'de haftanın 2.bireysel dokunulmazlık oyununun finalinde İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu karşı karşıya geldi. İsmail Aleyna arasındaki mücadeleyi İsmail 5-2 kazandı.

Dokunulmazlık Oyununu İsmail Kazandı.

20 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı