Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyunu 21 Haziran

Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyunu 21 Haziran

Survivor'da Sezonun Son Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? (21 Haziran 2021) Survivor'da 3. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Son Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 125. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Dokunulmazlık Oyununu Ayşe Kazandı.


Survivor 2021'de koca bir sezonun ardından yarışmacılar sezonun son dokunulmazlık oyununu Murat Ceylan'ın sunumu ile oynadı. 21 Haziran Pazartesi akşamı 125. bölümde haftanın ve sezonun son dokunulmazlık oyunu için parkura gelen yarışmacılar, mutlaka kazanmak için  kıran kırana yarıştı. Cumartesi akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Aleyna kazanmış ve Ayşe'yi eleme adayı olarak göndermişti. Pazar günü oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise İsmail kazanarak Poyraz'ı eleme potasına göndermişti. Son beşe kalan yarışmacılar bu gece oynanan sezonun son dokunulmazlık oyununu kazanacak yarışmacı eleme konseyinde sezonun son eleme adayının ismini söyleyecek.

Sezonun son dokunulmazlık oyunu nehir parkurunda oynandı. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında 4 adet küpü 4 adet deliğe başarılı şekilde rakibinden önce atarak 1 puan kazandı.

SIRALAMA TURU - SÜRELER
Sezonun son bireysel dokunulmazlık oyununda en iyi zamanı yapan ilk 3 yarışmacı otomatik olarak yarı finale yükseldi. Sıralama turu sonunda yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu.

1. İsmail 1:25:44
2. Poyraz 1:37:20
3. Berkay 1:37:75
4. Ayşe 1:50:02
5. Aleyna 2:03:77

ÖN ELEME
En iyi 3 zamanı yapan İsmail, Poyraz ve Berkay direk olarak yarı finale yükseldi.
Ayşe Aleyna eşleşmesini kazanan 3-2 Ayşe oldu ve yarı finale yükseldi.

YARI FİNAL
Yarı final eşleşmelerinde İsmail ile Ayşe, Poyraz ise Berkay ile finale kalmak için mücadele etti.
Ayşe İsmail Balaban'ı 5-0 yenerek adını finale yazdırdı.
Poyraz Berkay mücadelesinin kazananı ise 5-1 Poyraz oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da 21 Haziran 2021 tarihinde oynanan sezonun son dokunulmazlık oyununda finalin adı Poyraz Ayşe oldu. Poyraz ile Ayşe arasındaki mücadeleyi 5-3'lük skorla Ayşe kazandı. Sezonun son dokunulmazlık oyununu ve sembolünü kazanan Ayşe oldu.

Dokunulmazlık Oyununu Ayşe Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı