Survivor'da Dokunulmazlığı Kim Kazandı 16 Haziran

Survivor'da Dokunulmazlığı Kim Kazandı 16 Haziran

Survivor 3. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı (7 Haziran 2021)? Survivor'da 3. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 121. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Dokunulmazlık Oyununu Ayşe Kazandı.


SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Dokunulmazlık oyununu kazanan kişi istediği 2 arkadaşı ile Punta Cana'ya giderek kişi başı 10.000 TL değerinde alışveriş yapacaklar. Daha sonra lüks bir restorantta akşam yemeği yiyecekler.

Survivor 121. bölümde yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyununa haftanın 3. eleme adayını belirlemek için geldi. 16 Haziran Çarşamba akşamı haftanın 3. ve son bireysel dokunulmazlık oyununu bir kez daha Murat Ceylan sundu. Pazartesi akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu İsmail kazanmış ve Dora'yı eleme potasına göndermişti. Salı günü oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise Poyraz kazanarak Aleyna'nın adını söyleyerek 2. eleme adayı olarak çıkarmıştı. Son altıya kalan yarışmacılardan bu gece oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanacak yarışmacı eleme konseyinde son eleme adayının ismini söyleyecek.

Haftanın son dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında 3 adet halkayı masa üstündeki demir çubuğa başarılı şekilde rakibinden önce atıp daha sonra halkaya bağlı olan ipi çekip bayrağı kaldırarak 1 puan kazandı.

SIRALAMA TURU - SÜRELER
Haftanın 3. ve son bireysel dokunulmazlık oyununda en iyi zamanı yapan ilk 2 yarışmacı otomatik olarak yarı finale yükseldi. Sıralama turu sonunda yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu.

1. Ayşe 1:15:15
2. Berkay 1:26:43
3. İsmail 1:27:12
4. Poyraz 1:53:83
5. Aleyna 2:15:08
6. Dora 2:39:41

İKİNCİ TUR  EŞLEŞMELER
En iyi iki zamanı yapan Ayşe ve Berkay otomatik olarak yarı finale yükseldi.
Aleyna Poyraz eşleşmesini kazanan 3-0 Aleyna oldu ve yarı finale yükseldi.
İsmail Dora eşleşmesini kazanan 3-0 İsmail oldu ve yarı finale yükseldi.

YARI FİNAL
Yarı final eşleşmelerinde İsmail ile Berkay, Aleyna ise Ayşe ile finale kalmak için mücadele etti.
Berkay İsmail Balaban'ı 5-4 yenerek finale kaldı.
Aleyna Ayşe mücadelesinin kazananı ise 5-0 net bir skorla Ayşe oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da 16 Haziran 2021 tarihinde oynanan haftanın 3. bireysel dokunulmazlık oyununun finali Berkay ve Ayşe mücadelesine sahne oldu. Berkay Ayşe arasındaki mücadeleyi 5-1'lik skorla Ayşe kazandı. Ayşe bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan ilk kadın yarışmacı oldu. Ayşe bugün çıktı 11 oyunda sadece 1 kez yenildi. Haftanın son dokunulmazlık oyununu ve sembolünü kazanan Ayşe ödülden Dora ve Poyraz'ın faydalanmasını istedi.

Dokunulmazlık Oyununu Ayşe Kazandı.

16 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı