Survivor Dokunulmazlık Oyunu 1 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 1 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 1 Mayıs 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 81.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
1 Mayıs 2021 Cumartesi günü Survivor 2021, Ünlüler ve Gönüllüler takımları gecenin ikinci oyunu olan dokunulmazlık oyunu için oyun alanına geldiler. Takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek yarışmacı ile çıktılar. Ünlülerden Batuhan, Melis, Gönüllülerden Poyraz ve Aleyna seçme avantaj oyununda yarıştılar. Final atışlarında Melis ve Poyraz arasındaki mücadeleyi Ünlüler takımından Melis kazandı. Seçme avantaj oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Survivor’ın yeni bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için son derece kritik bir oyunda karşı karşıya geldi. Survivor’da ki hayatlarını devam ettirebilmek için bu oyunu kazanmaları şarttı. Geçtiğimiz sembol oyununda Sergen’in Steven’a yaptığı jest karşılık buldu. Steven’ın Sergen’e hediye ettiği yılan, seremoni öncesi keyifli anlara neden oldu. Çeyrek final rüyası için, finale gitmek için iki takımında yapması gereken tek şey, dokunulmazlık oyunlarını kazanmalarıydı. Bu akşam Survivor 2021’in dokunulmazlık oyununun ilk aşaması her iki takım için büyük önem taşıyordu. Açlık, sıcak, parkur… Onların tek istediği şey ise dokunulmazlıktı. Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları tüm enerjilerini parkura yansıttılar. Temposu, mücadelesi üst seviyede bir karşılama oldu. Nefeslerin tutulduğu, tansiyonun çok yüksek olduğu yarışta, takımlar ilk defa oynayacakları deniz parkurunda engelleri tamamlayan yarışmacılar, küplerle üç sembolü başarılı bir şekilde düşüren takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Baştan sona çekişmeli giden oyunda, Gönüllüler takımı atak yaparak 6-5’lik skorla öne geçti. Yarışmacı sayıları azaldığı için Survivor 2021 takım yarışmacılarının peşe peşe oyuna çıkmalarının yorgunluğunu izleyicilere de hissettirdiler. Son seçimlerden sonra Gönüllüler oyuna ağırlığını koydu. Durumu 9-5 lehine çeviren Gönüllüler takımı skoru dört sayı farka kadar çıkarttı. Dokunulmazlığa çok yakın gözüken taraf Gönüllüler takımı gözüküyordu. İsmail ve Berkay arasında geçen final mücadelesinde kazanan Berkay oldu ve dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı durumu 10-6’lik bir skorla kazanmasını bildiler. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü hiç yenilmeyen Berkay’a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

1 MAYIS SURVIVOR MARKET OYUNU
1 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı