Survivor Dokunulmazlık Oyunu 10 Haziran 2021

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 10 Haziran 2021

10 Haziran Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı (10 Haziran 2021)? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Yarışmacı Kazandı? Survivor'da 2.Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 116. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Dokunulmazlık Oyununu Berkay Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacının takım arkadaşları da ödülden yararlandırabilecek. Dokunulmazlık oyununun ödülü ise Arçelik marka büyük ekran televizyon ve Türk Milli Takım ve Euro 2020'nin açılış maçını izleme şansına sahip olacak.

Survivor 2021 10 Haziran Perşembe gecesi 116. bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile oynandı. Dün oynanan birinci dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmış ve Batuhan'ı haftanın birinci eleme adayı olarak potaya göndermişti.

Haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununda denge engellerinden oluşan parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra final atışlarında sembollerin üstünde duran 2 topu, sembolleri devirmeden rakibinden önce başarılı şekilde düşüren yarışmacı 1 puan kazandı.

SIRALAMA TURU
Haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununda parkurda tek başına zamana karşı yarışan yarışmacılar en iyi zamanı yapmak için ellerinden geleni yaptı. En iyi zamanı yapan yarışmacı otomatik olarak yarı finale yükseldi. Yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu.

1. Ayşe 1:23:62
2. Aleyna 1:41:10
3. Berkay 1:42:50
4. Dora 1:48:10  
5. Poyraz 1:53:52
6. İsmail 2:06:49
7. Batuhan (İsmail'in yaptığı zamandan daha uzun sürede atışlarını yapamadığı için süresi ölçülmedi.) 

İKİNCİ TUR EŞLEŞMELER
Sıralama turunda yaptıkları sürelere göre Aleyna-Poyraz, Batuhan-Dora, Berkay-İsmail, eşleşti. İkinci turda 3 oyun kazanan yarışmacı yarı finale kaldı. Ayşe sıralama turunda en iyi süreyi yaptığı için otomatik yarı finale kaldı. İkinci tur mücadeleleri sonrası yarışmacıların yaptığı sonuçlar;

Aleyna 3 - Poyraz 2
Batuhan 3 - Dora 0
Berkay 3 - İsmail 0

Bu skorlara göre Dora, İsmail ve Poyraz ikinci turda dokunulmazlık oyununa veda etti. İkinci tur eşleşmelerde Aleyne Poyraz eşleşmesi nefesleri kesti. Poyraz oyunda 2-0 öne geçti ancak Aleyna iyi bir geri dönüş yaparak Poyraz'ı 3-2 yenmesini bildi. Aleyna, Berkay, Batuhan yarı finale kaldı.

YARI FİNAL
Yarı finalde Batuhan Ayşe ile, Berkay ise İsmail ile eşleşti. İlk finalist Aleyna'yı 3-1 yenen Berkay oldu. Çekişmeli geçen mücadelede 2-0 geriden gelen Batuhan, Ayşe'yi 3-2 yenerek ikinci finalist oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununda finalde Berkay ve Batuhan karşı karşıya geldi. Final mücadelesinde 5 oyunu kazanan dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu ve konseyde eleme adayı olarak bir isim söyleme hakkını kazandı. Berkay Batuhan mücadelesini 5-1 Berkay kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık sembolü Berkay'ın oldu. 

Dokunulmazlık Oyununu Berkay Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı