Survivor Dokunulmazlık Oyunu 10 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 10 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 10 Nisan 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 66. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
10 Nisan 2021 Cumartesi günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları gecenin ikinci oyunu olan dokunulmazlık oyunu için 1 kadın 1 erkek olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden İsmail, Melis Gönüllülerden Steven ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştılar. Finalde İsmail ve Ayşe arasındaki atışlarda Ayşe İsmail’i yenerek seçme avantajını Gönüllüler takımına getirdi. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları, Murat Ceylan’ın sunduğu 14. haftanın ilk dokunulmazlık oyunuyla ekranlara geldi. Bu akşam Survivor 2021’in ilk dokunulmazlık oyunu, her iki takım için büyük önem taşıyordu. İddialı yarışmacıların parkurlardaki yarışı yine nefes kesti. Kaybetmeye tahammülleri olmayan yarışmacıların tek istedikleri şey sadece galibiyetti. Sahip oldukları hırsın, azmin, isteğin, umudun hepsini Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımında görmek mümkündü. Tansiyonun çok yüksek olduğu yarışta, takımlar engelleri teker teker aşarak yarışmayı tamamlamaya çalıştılar. Parkur sonunda bulunan 4 adet totemi, artı şeklindeki sembolleri başarılı bir şekilde atıp düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları, yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Batuhan ve Dora’nın oyunu kazandıktan sonra, yaptıkları sevinç gösterileri ve yaşanan çocuksu alınganlıklar, tartışmalar Merve’nin Benchte Gönüllüler takımına “Ulan! Yanlış yönlendiriyorsunuz. Bitti sandım.” demesi, Dora ve Poyraz'ın İsmail ile hararetli tartışmaları ekranları başında bulunan izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Baştan sona Ünlüler takımının önde götürdüğü oyunda Merve ve Aleyna Kalaycıoğlu arasındaki mücadele sonucunda Merve kazanarak durumu 9-5 yaptı. “Tamam mı devam mı?” diyecek yarışmacılardan Batuhan ve Dora arasındaki mücadeleyi Batuhan kazanarak haftanın ilk dokunulmazlık oyununa “tamam” dedi ve durumu 10-5 yaparak dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü gecenin yıldızı İsmail Balaban’a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

10 NİSAN SURVİVOR ADA KONSEYİ
10 NİSAN SURVİVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı