Survivor  Dokunulmazlık Oyunu 11. Bölüm 23 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 11. Bölüm 23 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 23 Ocak Survivor 2021 Haftanın Birinci Elenme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?

Seçme Avantaj Oyununu Kim Kazandı?
23 Ocak 2021 Cumartesi günü 11. Bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3 erkek 3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Berabere biten ilk 2 oyunun sonrasında, sonucu Ünlülerden İsmail ve Gönüllülerden Ayşe’nin atışları belirledi. Seçme avantaj oyunu Ünlüler takımı 2-1 kazandı.

Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Survivor 2021’de bu akşamın 2. oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımları Dokunulmazlık Oyunu için parkura çıktı. Nefesleri kesen ve bir o kadar da çekişmeli geçen oyunlarda yarışmacılar halka geçirme oyunu oynadı. Her iki takıma gidip gelen oyunda Gönüllülerde Ayşe günün 3 te 3 yapan yarışmacısı oldu. Oyunun başlarında Ünlüler takımından Çağrı ile Gönüllüler takımından  Baran arasında çıkan gerginliği Murat Ceylan ve Esat Yontunç sakinleştirdi. Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyunununda durum 9-9 gelince bayrak yarışına kaldı. Ünlülerden İsmail ve Merve Gönüllülerde ise Reşat ve Ayşe bayrak yarışı için yarıştı. Tam bir derbi havasında geçen bayrak yarışının galibi Ünlüler takımı İsmail’in başarılı atışları ile 10-9 kazanarak Dokunulmazlığın sahibi oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı