Survivor Dokunulmazlık Oyunu 11 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 11 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 11 Nisan 2021 Survivor 67. Bölümde Aleyna Çalışkan'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
11 Nisan 2021 Pazar günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları gecenin ikinci oyunu olan dokunulmazlık oyunu için 1 kadın 1 erkek olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Ünlülerden İsmail, Merve, Gönüllülerden Steven ve Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununa çıktılar. İsmail ve Steven arasındaki mücadeleyi Ünlüler takımından İsmail kazandı. Merve ve Aleyna Kalaycıoğlu arasındaki oyunu ise Aleyna Kalaycıoğlu kazanarak durumu 1-1’e getirdi. Seçme avantaj oyununu belirlemek için final atışlarına İsmail ile Aleyna çıktı. İsmail Aleyna Kalaycıoğlu’nu yenerek seçme avantajını Ünlüler takımına getirdi. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları Acun Ilıcalı’nın sunduğu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunuyla ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta Ünlüler ve Gönüllüler takımına verilen “Kostüm hazırlama” Görevini yerine getiren iki takımın konu mankenleri Ünlüler takımından İlayda, Gönüllüler takımından ise Hanzade oldu. Bu akşam Survivor 2021’in ikinci dokunulmazlık oyunu her iki takım için büyük önem taşıyordu. Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları tüm enerjilerini parkura yansıttılar. Survivor tarihinde bir ilk kez oynanan oyunda, takımlar ellerindeki bıçak ve palalarla, halatlara bağlı engelleri teker teker keserek parkuru tamamlamaya çalıştılar. Parkur sonunda bulunan üç demir bara küpleri yerleştirerek kum torbalarıyla başarılı bir şekilde üç küpü düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları parkurda kıran kırana müthiş bir mücadele sergilediler. Hatta yarışmacıların oyunu kazandıktan sonra yaptıkları sevinç gösterileri ve yaşanan çocuksu alınganlıklar, tartışmalar da ekranları başında bulunan izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Baştan sona Ünlüler takımının üstünlüğüyle giden dokunulmazlık oyunu, 9-2’ye geldiğinde bu çok büyük fark Gönüllüler takımının moralinin bozulmasına neden oldu.  Son karşılaşmada, Ünlüler takımından Sergen Gönüllüler takımından Berkay arasındaki mücadeleyi, Sergen kazanarak durumu 10-2 yaptı. Bu sezonun en farklı skoru olan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 10-2 net bir skorla kazanmasını bildi. Acun Ilıcalı oyun sonrası seremonide dokunulmazlık sembolünü üçte üç yapan Sergen’e verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

11 NİSAN SURVIVOR ADA KONSEYİ
11 NİSAN SURVIVOR PERFORMANS SEMBOL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı