Survivor Dokunulmazlık Oyunu 13 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 13 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 13 Mart 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 46. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 13 Mart 2021 Cumartesi günü 46. bölümü ile ekranlara geldi. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler birer kadın birer erkek olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Ünlüler takımından İsmail Gönüllüler takımından Poyraz arasındaki geçen atışları Poyraz kazandı. Seçme avantaj oyununu 1-0 Gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler bu gece Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Barış Özbek’in arkadaşlarıyla vedalaşmasından sonra Ünlüler takımı yarışmacı sayısı avantajını 10 kişi kalarak kaybetmiş oldular. Birleşmeden önce son kalan 2 ada konseyini rahat geçirmek için dokunulmazlık oyunları onlar için bir kez daha önem kazanmış oldu. Her iki takım yarışmacılarının tüm matematiksel hesaplarını en ince ayrıntısına kadar yaptığı Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için oyun alanına geldi. Ekran başındaki izleyicilerinin merak ettiği 2 soru vardı? Birincisi Ünlüler takımından Barış Özbek’in olmaması takım arkadaşlarını ne kadar etkileyecek? İkinci soru ise Gönüllüler takımından birleşmeden önceki 2 hafta dokunulmazlık vizesini alan Steven ve Aleyna’nın oyunlarda nasıl bir mücadele edecek olması? Birleşme partisi hayalleri kuran ve bir hafta daha kalabilmek için, yarışmacılar varını yoğununu ortaya koydular. Oyunu çözerek ve stratejisini en iyi yapan takım ipi göğüsleyecekti. Her saniyenin çok önemli olduğu yarışta takımlar tüm engelleri geçip parkur sonunda çubuklarla atış yaparak masada bulunan 5 tane sembolü vurup deliğe düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmada müthiş bir mücadele sergiledi. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Çekişmeli geçen oyunu Gönüllüler takımı 9-7’ye getirdiğinde her iki takımdan en iyi 2 yarışmacı parkura çıktı. Ünlüler takımından Melis ve Batuhan Gönüllüler takımından Aleyna ve Poyraz çıktı. Ünlüler takımından Batuhan Gönüllüler takımından Poyraz’ı yenerek durumu 9-9 yaptı. Bayrağa giden dokunulmazlık oyunu Ünlülerden İsmail ve Merve Gönüllülerden Steven ve Ayşe en iyi ikili olarak çıktı. Son atışlarda Ünlüler takımından Merve Gönüllüler takımından Steven yaptı. Merve, Steven’dan önce başarılı atışlar yaparak dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımına getirdi. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu 10-9 kazanmasını bildi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

13 MART 2021 SURVIVOR MARKET OYUNU
13 MART 2021 SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı